• Informacje na temat:

  szczecin inwestycje

Artykuły na temat: szczecin inwestycje
 • Nowa inwestycja firmy KK-Electronic Polska

  W Szczecinie powstanie pierwsza w kraju stacja testów systemów sterowania do elektrowni wiatrowych. Stacja ma być gotowa pod koniec br. Koszt inwestycji to 10 mln zł. Firma planuje zwiększyć zatrudnienie w ciągu dwóch lat o 150 osób.

 • Ofertę nowej części Outlet Park Szczecin uzupełnią sklepy Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti i Maxima.

 • Szczecin: Nowe miejsca pracy przy produkcji wiatraków

  ...150 miejsc pracy w otwartej w czwartek w Szczecinie stacji produkcyjno-testowej stworzy, wraz z firmą Siemens, spółka kk-electronic. W stacji będą powstawać systemy sterowania do elektrowni wiatrowych. Wartość inwestycji to 12 mln zł.

 • Grupa Orbis, zgodnie z przyjętą strategią, rozwija sieć AccorHotels w Polsce i w Europie Wschodniej we współpracy z lokalnymi partnerami oraz poprzez własne inwestycje w największych aglomeracjach. Orbis zawarł umowę na budowę hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto.

 • Nowa inwestycja na terenach stoczni remontowej

  ...pełnej mocy działalności produkcyjnej przez nową fabrykę w Szczecinie, elementy do budowy farm wiatrowych będą wytwarzane w zakładach jednego z partnerów - spółki "CRIST" w Trójmieście - informuje ARP(...) perspektywę powrotu po kilku latach szeroko rozumianego przemysłu stoczniowego do Szczecina, w postaci produkcji na rzecz morskiej energetyki wiatrowej. Wartością projektu jest jego międzynarodowy charakter...

 • Szczecin: Śledztwo w sprawie piramidy finansowej

  Nawet 3,5 tys. osób mogło uczestniczyć w piramidzie finansowej - ustaliła Prokuratura Regionalna w Szczecinie, która wspólnie z ABW prowadzi śledztwo w sprawie działania firmy Pay Trade International Club LLC z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

 • Szczecin: Nowa firma w SSE

  Około 200 osób znajdzie pracę w zakładzie powstającym na terenie podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec w Szczecinie. Inwestycję rozpoczęła firma HKL Dekoracja Okien; w czwartek wmurowano akt erekcyjny pod przyszły obiekt.

 • Za dalszym rozwojem kolei bezpiecznej, wygodnej i szybkiej, a po 2020 roku Kolei Dużych Prędkości, opowiadał się podczas EKG w Katowicach Krzysztof Celiński, dyrektor branży Mobility Siemens. Dyrektor Celiński uczestniczył w panelu dyskusyjnym "Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)".

 • GE Hitachi Nuclear Energy zainteresowana inwestowaniem w Szczecinie

  Spółka GE Hitachi Nuclear Energy nie wyklucza uruchomienia w Szczecinie produkcji elementów do budowy elektrowni jądrowych. Firma jest zainteresowana lokalizacjami w pasie nadmorskim.

 • Deweloper powierzchni magazynowych MLP Group wspólnie z J.W. Construction Holding S.A. wybudują nowe centrum logistyczne w Szczecinie. Docelowa powierzchnia obiektów magazynowych w ramach projektowanego parku MLP Szczecin wyniesie około 60 tys. mkw.