• Informacje na temat:

  szeregowy zawodowy zarobki

Artykuły na temat: szeregowy zawodowy zarobki
 • Zarobki osób z różną znajomością języków obcych w 2015 roku

  ...w przypadku pozostałych języków, co zostało przedstawione w poniższej tabeli. Obecnie trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie na polu zawodowym bez znajomości języka angielskiego. Umiejętność ta jest(...) i wyłącznie ze znajomością języków byłoby dużym uproszczeniem. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016 Maria Hajec Sedlak & Sedlak Informacje o badaniu...

 • Płace pracowników szeregowych w 2009 roku

  Pracownicy szeregowi to zdecydowanie najniżej opłacana grupa zawodowa w przedsiębiorstwach. Jak pokazują dane Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak, w 2009 roku połowa z nich zarabiała pomiędzy 1700 PLN a 3200 PLN brutto. Płace pracowników szeregowych były o 34 proc. niższe niż specjalistów oraz ponad pięciokrotnie niższe od zarobków członków zarządu

 • Zarobki w działach obsługi klienta w 2015 r.

  Przeciętne wynagrodzenie w działach obsługi klienta wyniosło w 2015 roku 3000 zł brutto miesięcznie - wynika z przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń. Co czwarty pracownik tych działów zarabiał miesięcznie nie mniej niż 4250 zł brutto, natomiast zarobki 25 proc. pracowników nie przekraczały 2200 zł.

 • Zarobki w działach produkcyjnych w 2008 roku

  Choć zarobki pracowników działów produkcyjnych w 2008 roku nie kształtowały się na najwyższym poziomie w porównaniu z innymi, to jednak zauważyć można było znaczną poprawę ich sytuacji. Połowa z osób(...) pracownikom na szczeblach szeregowych, w tym np. operatorom urządzeń i maszyn. Ich wynagrodzenia oscylowały w granicach 2300 PLN.

 • Zarobki osób w pierwszym roku pracy w 2015 roku

  ...i .NET. Tymczasem zarobki sprzedawców/kasjerów czy np. magazynierów były niemal o połowę niższe niż na stanowiskach programistycznych. Najwięksi płacą najwięcej W 2015 roku pracownikom(...) brutto miesięcznie, a 25 proc. najwyżej opłacanych pracowników z firm o przewadze kapitału polskiego otrzymywało więcej niż 3100 zł brutto miesięcznie. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI...

 • Kraków: Jakie zarobki?

  Stolica małopolski plasowała się w pierwszej piątce miast o najwyższej medianie wynagrodzenia całkowitego. W 2011 roku mediana zarobków w Krakowie wyniosła 4000 zł brutto - wynika z Ogólnopolskiego badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak.

 • Zarobki absolwentów wybranych uczelni wyższych w pierwszym roku pracy

  Poniższe zestawienia składają się z analiz wynagrodzeń absolwentów studiów I i II stopnia, w pierwszym roku pracy. Dla magistrów wybrane zostały 23 uczelnie wyższe, dla których ilość osób spełniających podane kryteria wyniosła więcej niż 70. W przypadku osób z wykształceniem wyższym zawodowym (licencjackim bądź inżynierskim), zestawienie uwzględnia 11 uczelni.

 • Ile wynoszą zarobki w twoim mieście?

  W jakich miastach zarabiano w tym roku najwięcej? Czy Warszawa wciąż jest liderem płacowym? Jak kształtowały się zarobki Polaków w 2009 roku?

 • Zarobki w 2015 r. - podsumowanie ogólnopolskiego badania wynagrodzeń w 2015 r.

  ...wynagrodzenia. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016 Oprócz tego, że poziom wykształcenia znacząco wpływa na nasze zarobki, to w przypadku studiów wyższych równie(...). Wszystko wskazuje więc na to, że był to dla nas kolejny dobry rok. Kazimierz Sedlak Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016 Wyjaśnienie terminów...

 • Wybierz tę pracę - zarobisz 500 zł więcej

  W podziale firm na sektory gospodarki, pracownicy szeregowi powinni wybierać firmy produkcyjne - mogą zarobić tam nawet o 500 zł więcej niż w firmach handlowych i 400 zł więcej niż w usługach.