• Informacje na temat:

  szukam inwestora

Artykuły na temat: szukam inwestora
 • Wielka firma szuka w Polsce 800 pracowników

  ...strony inwestora. O stanowisko mogą się ubiegać nie tylko inżynierowie budownictwa. Skanska Property Poland chętnie buduje bowiem zespoły o zróżnicowanych doświadczeniach i kompetencjach. - W ostatnich...

 • Sieć supermarketów Piotr i Paweł potwierdza, że szuka inwestora strategicznego. - Przygotowujemy memorandum dla potencjalnych inwestorów. Rozmowy z zainteresowanymi podmiotami zaczniemy na początku przyszłego roku - mówi w rozmowie z serwisem dlahandlu.pl Robert Krzak, członek rady nadzorczej w sieci Piotr i Paweł.

 • "Puls Biznesu": Gdańsk zdobył globalnego inwestora

  Na zdobycie etatu w centrum usług ma szansę kilkaset osób. Hinduski WNS Global Services już zaczął rekrutację - donosi "Puls Biznesu".

 • Nadrenia szuka inwestorów nad Wisłą

  Największy pod względem liczby mieszkańców niemiecki land - Nadrenia Północna-Westfalia otwiera w Polsce swoje pierwsze w UE przedstawicielstwo i zaprasza polskie firmy do inwestowania. Firmy mogą liczyć na bezpłatne wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności na terenie tego landu.

 • Nowe centra usług wspólnych mierzą się z poważnymi brakami kadrowymi i rywalizacją o specjalistów

  Nasz rynek jest atrakcyjny dla zagranicznych firm związanych z usługami IT. Tutaj mają dostęp do wielu wykwalifikowanych specjalistów, odnoszących sukcesy na międzynarodowych olimpiadach. Inwestorów przyciągają również koszty pracy, które pozostają zdecydowanie niższe w porównaniu z wieloma krajami Unii Europejskiej.

 • Resort skarbu szuka inwestora dla LOT-u

  Resort skarbu przygotowuje LOT do prywatyzacji. Możliwe są różne scenariusze - także prywatyzacja przez giełdę.

 • Oskładkowanie umów śmieciowych wstrzyma zatrudnianie nowych pracowników?

  ​Zdaniem Brenta Wiltona, sekretarza generalnego Międzynarodowej Organizacji Pracodawców (IOE), projekt oskładkowania cywilnych umów o pracę w Polsce może spowodować wzrost ponoszonych przez pracodawców kosztów. Pozbawi także Polskę atrakcyjności w oczach zagranicznych inwestorów.

 • Wczorajsza sesja zakończyła się spadkiem indeksów, a najbardziej ucierpiały akcje małych spółek. Zdecydowana większość spółek straciła na wartości, a pewnym pocieszeniem może być jedynie fakt, iż spadek odbył się na niższych obrotach. Po spodziewanym słabszym otwarciu na niższych poziomach pojawił się popyt, a w kolejnych godzinach na rynku zarysowała się przewaga kupujących.

 • Rośnie zatrudnienie w sektorze usług biznesowych. Na koniec 2015 roku może być wyższe o 20 proc.

  ​W branży centrów usług obsługujących klientów zagranicznych w 2015 r. może znaleźć zatrudnienie 30 tys. osób. Kolejnych inwestorów nad Wisłę przyciągają zarówno kwalifikacje zatrudnionych, jak i szeroka oferta najmu powierzchni biurowych. Nic więc dziwnego, że w obszarze państw regionu Europy Środkowo-Wschodniej 44 proc. wszystkich centrów usług wspólnych jest zlokalizowanych właśnie w Polsce.

 • Przewodniczący śląsko-dąbrowskiej Solidarności Dominik Kolorz podkreśla, że przekazanie kopalni Krupiński z siedzibą w Suszcu do Spółki Restrukturyzacji Kopalń nie musi oznaczać jej likwidacji.