• Informacje na temat:

  t mobile oferta

Artykuły na temat: t mobile oferta
 • Przedstawiamy szczegóły ostatnio reklamowanych ofert. T-Mobile i Alior ogłosiły zasady działania wspólnego projektu T-Mobile Usługi Bankowe, który zastąpi bank Alior Sync. Poza zmianą adresu i wyglądu strony internetowej, na pierwszy rzut oka oferta dla klientów banku niczym nie różni od dotychczasowej. Co natomiast zyskają...

 • T-Mobile bez zezwolenia oferował klientom ubezpieczenie produktów przez usługę "Bezpieczne urządzenie" - poinformowała KNF, która złożyła w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. T-Mobile twierdzi, że to tylko rozszerzona gwarancja.

 • Najkorzystniejsze abonamenty internetowe oferują sieci kablowe – tak wynika z ostatniego raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE). Za dostęp do stacjonarnego internetu średnio płacimy 55 zł. Taka kwota pozwala na skorzystanie z dostępu do internetu o szybkości do 50 Mb/s, przy podpisaniu umowy na 24 miesiące (oferta Netii).

 • Piotrowska-Oliwa, Virgin Mobile: Zakładamy podwojenie przychodów

  Zdobywamy klientów od wszystkich innych graczy, choć jeden z nich już drugi kwartał pod rząd mocno krwawi - mówi w rozmowie z Pawłem Czuryło Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.

 • Cyber-ochroniarz potrzebny od zaraz

  ...137 - dokładnie tyle ofert pracy czeka na specjalistów ds. bezpieczeństwa w jednym z największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Dla porównania, w tym samym serwisie wakatów dla kucharzy jest 88 a dla nauczycieli 141. Speców od bezpieczeństwa poszukuje m.in. Bosch, ING, T-Mobile, Empik, Generali czy BZ WBK. Ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa poszukują także operatorzy centrów danych oraz...

 • Wielka umowa T-Mobile Polska z Orange Polska

  T-Mobile Polska zapłaci Orange Polska 275 mln zł z góry, za dostęp do sieci światłowodowej oraz będzie płacić za każdego podłączonego klienta - poinformował Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska. Operatorzy podpisali umowę, na mocy której T-Mobile Polska będzie mógł przez dziesięć lat świadczyć swoje usługi na sieci światłowodów Orange Polska.

 • Informatyk wyspecjalizowany, ale o szerokich horyzontach - pilnie poszukiwany w 2013 r.

  ...stanowiska będą jednak zarezerwowane dla kandydatów, którzy wyróżnią się spośród innych - przyznaje Przemysław Berendt. Big Data, cloud computing, mobile - tu będzie praca Ci specjaliści, którzy...

 • T-Mobile stawia na rozwój megatrendu

  T-Mobile liczy na młodych klientów i stawia na pakiety wideo. 15 czerwca klienci operatora mogą spodziewać się wielu zmian.

 • Zawód poszukiwany, ale nie przez kandydatów

  Sekcji Rekrutacji w firmie T-Mobile idealny handlowiec wyróżnia się też skuteczną i systematyczną realizacją celów sprzedażowych oraz silną orientacją biznesową związaną z wysokim nastawieniem na klienta...

 • HAWE Telekom, spółka z Grupy HAWE i MEDIATEL, podpisała 20-letnią umowę z T Mobile, jedną z największych spółek telekomunikacyjnych w Polsce. Umowa obejmuje leasing finansowy infrastruktury telekomunikacyjnej. Łącznie wartość umowy wyniesie blisko 7 mln zł.