• Informacje na temat:

  t mobile rozmowy do innych sieci

Artykuły na temat: t mobile rozmowy do innych sieci
 • ...się, że rozmowy z oszukańczymi numerami są celowo przedłużane! Jak to działa? Słyszymy w słuchawce sygnał rozłączenia, lecz jeżeli sami nie naciśniemy symbolu czerwonej słuchawki, to... połączenie cały(...) aktywowanej usługi – na twój telefon przychodzą wiadomości, tzw. MT (Mobile Terminated), za które każdorazowo pobierane są opłaty. Koszty są tym wyższe, im większa częstotliwość przychodzenia takich SMS-ów...

 • Piotrowska-Oliwa, Virgin Mobile: Zakładamy podwojenie przychodów

  Zdobywamy klientów od wszystkich innych graczy, choć jeden z nich już drugi kwartał pod rząd mocno krwawi - mówi w rozmowie z Pawłem Czuryło Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.

 • ...twoje doładowanie. Otrzymane złotówki możesz wy korzystać na SMS-y, rozmowy, MMS-y do wszystkich sieci. Przy doładowaniu np. za 10–24 zł dodatkowe złotówki możesz wykorzystać w ciągu 1 tygodnia. T-Mobile nie ogranicza ilości promocyjnych doładowań, należy aktywować usługę i jest czynna, póki jej nie wyłączysz. Sposób trzeci: darmowe rozmowy z wybranymi numerami Operatorzy oferują również...

 • Reklamy stosowane przez T-Mobile mogły wprowadzać konsumentów w błąd

  Reklamy stosowane przez T-Mobile w kampanii "Pierwszy prawdziwy no limit" dotyczącej sieci Heyah mogły wprowadzać konsumentów w błąd - poinformował UOKiK. Dodał, że właściciel sieci - spółka T-Mobile - zobowiązała się do rekompensaty konsumentom, którzy skorzystali z promocyjnej oferty.

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Przeniesienie numeru: 1,2 miliona osób zmieniło sieć

  Jak wynika z informacji zebranych przez portal Telepolis.pl, w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku sieć zmieniło 1,2 mln osób. Oznacza to wzrost o 8 procent w ujęciu rok do roku. Zmian może być jednak więcej, gdyż zbliża się okres przedświątecznej gorączki zakupów.

 • Za darmowy roaming znowu trzeba będzie płacić

  Wszystkie duże sieci komórkowe wprowadziły już dopłaty za połączenia wykonywane w UE. W miniony weekend T-Mobile jako ostatni z czterech największych operatorów komórkowych ogłosił wysokość dopłat do roamingu. Tym samym minione lato było pierwszym i ostatnim, gdy używając telefonów komórkowych w innych krajach Unii Europejskiej, płaciliśmy tyle samo co w Polsce. Teraz niektórzy zapłacą więcej

 • Operatorzy telekomunikacyjni muszą wydać miliardy, by zarabiać

  Inwestycje w wyższej jakości sieci, Big Data, chmura i lepsze usługi napędzają sektor telekomunikacji. Rynek wkrótce zdominują rozwiązania internetowe, a internet rzeczy wyznaczy kierunek rozwoju.

 • Folx. Jesteśmy telekomunikacyjnym Uberem

  Folx to nowy wirtualny operator telekomunikacyjny. Oferuje połączenia telefoniczne i transfer danych w jednym modelu abonamentowym, który w tej sieci nazywa się subskrypcją. Rejestracja, zarządzanie kontem, płatności i kontakt z operatorem są realizowane za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej w App Store i Google Play.

 • Przed wakacjami wybierz odpowiednią taryfę

  Wyjeżdżając na urlop, nie trzeba zostawiać smartfonu w domu i tracić biznesowych kontaktów. Operatorzy oferują przedsiębiorcom wiele pakietów, które mogą znacznie obniżyć rachunek za rozmowy i korzystanie z internetu za granicą.