• Informacje na temat:

  tablet apple

Artykuły na temat: tablet apple
 • ...komentarzy. Liczba komentarzy u wiarygodnych sprzedawców nierzadko przekracza kilka tysięcy – radzi Paulina Gorgos, ekspert z NEO24.PL. Najtańszą opcją kupna tabletu albo telefonu komórkowego nie jest(...) e-sklepach. Dużo tańszy niż w Polsce jest szczególnie tzw. elektronika – komputery, smartfony czy odtwarzacze muzyki – i sprzęt RTV. Produkty firmy Apple najtaniej kupimy w amerykańskich sklepach. W USA...

 • Rewolucja na rynku technologii ubieralnych

  Pojawienie się technologii ubieralnych: zegarków, czujników, inteligentnych ubrań, biżuterii to wynik korelacji trendów technicznych, ale także społecznych - wskazują eksperci.

 • Dzisiejszy poranek na rynku giełdowym upływa pod znakiem danych z Chin, które jako pierwsze podały informacje o wzroście gospodarczym w III kwartale tego roku.

 • Prawie miliard euro kary dla dostawcy układów do iPhonów

  Komisja Europejska poinformowała w środę, że nałożyła 997 mln euro kary na Qualcomm, amerykańskiego producenta z branży telekomunikacyjnej i IT, za nadużywanie dominującej pozycji na rynku. Qualcomm płacił Apple, by być jego jedynym dostawcą układów scalonych.

 • Turecka waluta straciła niemal połowę swojej wartości w relacji do złotego. Dla turystów to niepowtarzalny moment, by oddać się na wakacjach zakupowemu szaleństwu.

 • Spotify zadebiutował we wtorek na nowojorskiej giełdzie NYSE

  Serwis muzyczny Spotify zadebiutował dziś na nowojorskiej giełdzie - podał we wtorek serwis BBC. Spółka wyceniana jest na ok. 20 mld dolarów. Cena otwarcia wynosiła 165.90 dol przy kursie odniesienia (walor SPOT) wynoszacym 132 dol.

 • Spółka Lotos Asfalt, jako jedyna firma na polskim rynku, oferuje sprzedaż asfaltów poprzez dedykowaną aplikację na urządzania mobilne.

 • Wchodzisz, bierzesz potrzebne produkty i wychodzisz. Takie rozwiązanie 22 stycznia oficjalnie zaprezentował Amazon otwierając w Seattle nowoczesny sklep spożywczy bez kas i kolejek. Brzmi świetnie? Zdecydowanie tak. Sklepy w Polsce też czujnie obserwują rynki zagraniczne i wprowadzają coraz więcej nowoczesnych technologii. Sprawdźmy zatem jakimi innowacyjnymi rozwiązaniami są zainteresowani Polacy i czy technologia, która ma za zadanie ułatwić im zakupy, rzeczywiście może być dla nich przydatna?