• Informacje na temat:

  tablet i smartfon w jednym

Artykuły na temat: tablet i smartfon w jednym
 • Huawei daje pracę na południu Polski

  Huawei, globalny producent najwyższej klasy smartfonów, tabletów, wearables i notebooków, zatrudni w Polsce 100 specjalistów sprzedaży. Kraków będzie jednym z 11 miast, w których będzie prowadzona(...) udział Huawei w rynku smartfonów sięgnął już 23%.

 • 7 mln osób gra na smartfonach i tabletach

  W Polsce to blisko 7 mln osób gra na smartfonach i tabletach. Rynek dynamicznie rośnie w Przyszłością są okulary 3D i gry casualowe, które nie wymagają od użytkowników poświęcenia czasu - ocenia Grzegorz Zwoliński, prezes i założyciel T-Bull.

 • Gry komputerowe przepustką do etatu

  ...13,4 mln Polaków uwielbia relaksować się przy grach komputerowych. Nie ma znaczenia czy gramy na komputerze, konsoli, smartfonie czy nawet tablecie. I bardzo dobrze, że gramy, bo już niebawem dzięki temu będziemy mogli „wygrać”... wymarzony etat!

 • Zakaz handlu w niedzielę: Zakupy tabletem i smartfonem też niemożliwe. Nie kupisz nawet e-booka

  W co drugą niedzielę nie zrobisz zakupów przez aplikację mobilną, a nawet nie ściągniesz e-booka. Wszystko przez lukę w projekcie ustawy o ograniczeniu handlu.

 • ...1. BLIK to system polegający na płaceniu za zakupy i usługi smartfonem, a konkretnie specjalną zainstalowaną na nim aplikacją. Możesz w ten sposób opłacać...

 • Bez czego mobilna bankowość się nie obejdzie?

  Wygoda, łatwość obsługi oraz dostępność najważniejszych produktów i usług na "wyciągniecie ręki". Wystarczy smartfon lub tablet oraz dostęp do aplikacji mobilnej.

 • ...urządzeń z bezprzewodowym internetem (telefonów, smartfonów, tabletów). Instytucje finansowe rozwijają m-bankowość i zabiegają o miłośników nowych technologii. Już prawie 20 banków oferuje swoje(...) smartfonów i tabletów. Przy każdorazowym logowaniu do serwisu bankowości internetowej należy upewnić się, że znajdujemy się pod poprawnym adresem. Adres strony logowania do serwisu transakcyjnego zamiast http...

 • Kup mieszkanie przez smartfona!

  Odsetek użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych rośnie cały czas w bardzo szybkim tempie. Dzisiaj 72 proc. z 9,4 mln osób posiadających smartfony, codziennie korzysta z nich do przeglądania internetu a 54 proc. z ponad 3 mln osób posiadających tablety przyznaje się, że wykorzystuje je do oglądania stron internetowych*.

 • Czas dojazdu powinien być wliczany do dnia pracy?

  .... Nieco inaczej do tego zagadnienia podchodzą psycholodzy. Uzależnienie od tabletów i smartfonów - nawet używanych w celach zawodowych - wprawia nas w ciągły stan gotowości i dodaje zmartwień. A komórka pozostawiona w domu jest jednym z największych powodów do stresu człowieka XXI wieku. Bogdan Frymorgen Więcej informacji ekonomicznych na RMF24.pl...

 • Od lipca zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy o podatku VAT

  Podatek VAT za telefony, tablety i inne urządzenia elektroniczne już wkrótce rozliczą nabywcy, a nie sprzedawcy. Podobnie będzie w obrocie złotem i biżuterią. Podstawowym celem zmian, jest ukrócenie nadużyć podatkowych tzw. karuzeli podatkowych.