• Informacje na temat:

  tablice rejestracyjne polska

Artykuły na temat: tablice rejestracyjne polska
 • ...samochodu. Uwaga! W Polsce stosowanie bagażników montowanych z tyłu pojazdu może narazić kierowców na mandat. Wszystko przez to, że rowery zasłaniają tablice rejestracyjne. A to stanowi wykroczenie...

 • Grecy masowo zmieniają tablice aut na bułgarskie

  Grecy masowo zmieniają tablice rejestracyjne swoich aut na bułgarskie. W ten sposób mogą zaoszczędzić nawet kilka tysięcy euro rocznie na ubezpieczeniu.

 • Co zrobić gdy zgubisz dokument

  ...wtórnika (koszt: 70 zł). Gdy to zrobimy, otrzymamy czasowe pozwolenie na użytkowanie pojazdu. Aby złożyć wniosek, trzeba przedstawić ważne badanie techniczne, tablice rejestracyjne, dowód wykupienia OC(...) (Emergency Travel Document). Jeżeli w jakimś państwie Polska nie ma placówki konsularnej, udajemy się do placówki jednego z krajów UE. Prawo jazdy ✢ Utratę prawa jazdy należy zgłosić do wydziału...

 • Inteligentne miasta w Polsce - jesteśmy obecni w międzynarodowych rankingach

  Ponad połowa polskich miast posiada elementy inteligentnej infrastruktury. Jesteśmy już obecni w międzynarodowych rankingach, jednak do pierwszego polskiego smart city jest jeszcze daleka droga.

 • Polska nie ma placówki konsularnej, można udać się do placówki jednego z krajów UE. Po powrocie do Polski należy wyrobić nowy paszport w biu rze paszportowym. Jeśli dokument zgubiliśmy, zapłacimy 420 zł(...) jazdy, które zostało zgubione lub skradzione. Kiedy zgubisz dowód rejestracyjny Samochód bez dowodu rejestracyjnego nie może poruszać się po drogach publicznych. Właściciel powinien jak najszybciej...

 • Sejm przyjął w piątek poprawki Senatu do nowelizacji ustawy o ruchu drogowym. Nowela wprowadza m.in. tzw. profesjonalną rejestrację pojazdów. Z profesjonalnej rejestracji wykluczono samochody używane.

 • Życie z kontrabandy. Polscy szmuglerzy podbijają Norwegię

  Norwegia i Wielka Brytania to dwa kraje Europy, do których nasi rodacy przemycają najwięcej papierosów i alkoholu. Trudnią się tym zorganizowane grupy przestępcze oraz zwykli ludzie, którzy z przemytu uczynili sposób na zarabianie pieniędzy. Skuszeni zyskami z tego nielegalnego procederu, trafiają potem do więzienia.

 • Operator planuje zostać strategicznym partnerem administracji publicznej i spółek Skarbu Państwa - wynika z zaprezentowanej w zeszłym tygodniu strategii na lata 2017-2021. W oparciu o technologie cyfrowe Poczta Polska zbuduje jeden z kluczowych filarów swojego przyszłego wzrostu.

 • Rikszą po wypłatę

  ...rozbrzmiewa muzyka, inne zwracają uwagę fluorescencyjnymi nalepkami lub światełkami. Do niektórych "modeli" doczepiane są pluszaki, mapki i tablice rejestracyjne z różnych stron świata. Wszystko ma służyć...

 • Ministerstwo Sprawiedliwości chce karać za cofanie liczników w autach

  Za cofnięcie licznika samochodowego będzie grozić odpowiedzialność karna od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności - zakłada projekt ustawy przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości, o którym wczoraj poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.