• Informacje na temat:

  tani internet

Artykuły na temat: tani internet
 • Co roku coraz więcej prezentów kupujemy przez internet. Nic dziwnego, bo to oszczędność i czasu, i pieniędzy. Dla osób mieszkających w małych miejscowościach to wręcz jedyna możliwość by kupić wymarzone przez najbliższych, ciekawe prezenty bez wyprawy do odległego sklepu.

 • Ze smogiem walczą już także w internecie

  Polski Alarm Smogowy wypowiada wojnę użytkownikom portali ogłoszeniowych, którzy wystawiają na sprzedaż stare meble i polecają je jako tani i skuteczny opał do przydomowych pieców.

 • Chcę zmienić operatora, u którego mam umowę na internet. Ale ofert na rynku jest mnóstwo... Jak więc rozpoznać, czy warunki umowy są korzystne dla klienta?

 • Prawie 4 mln gospodarstw domowych w Polsce zyska dostęp do szybkiego internetu. Będzie on także tańszy

  Z ponadpółrocznym opóźnieniem rozpocznie się w Polsce rozdysponowanie częstotliwości 800 MHz, które idealnie nadają się do rozwoju szybkiego internetu LTE. Dzięki wydanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej decyzji o rozpisaniu aukcji, na rynku przybędzie podmiotów uczestniczących w rozwoju usługi. Konkurencja sprawi, że powinno być taniej, a szybki internet dotrze do niemal wszystkich Polaków.

 • Syn zamierza w tym roku załatwić wyjazd zagraniczny przez internet. Przekonuje nas, że w ten sposób można zaoszczędzić, bo w sieci zwykle jest taniej. Uważam, że to ryzykowne, bo jak udowodnić, że się taką umowę w ogóle podpisało i jak w razie czego reklamować wycieczkę lub dochodzić swoich racji? Małgorzata z Kędzierzyna-Koźla...

 • Prezes UKE: Internet LTE nie podrożeje. Obiecuję

  Zakończyła się aukcja na częstotliwości w pasmach 800 MHz i 2600 MHz, potrzebnych do rozwoju internetu LTE. W branży nazywana jest telenowelą, a zakończyła ją dopiero ingerencja resortu administracji i cyfryzacji. Telekomy słono przepłaciły - łączna kwota zebrana podczas licytacji przekroczyła 9 mld zł, trzykrotnie więcej, niż pierwotnie zakładano. O kulisach przetargu opowiada Magdalena Gaj

 • ...1. Jeśli planujesz kupić komórkę i zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty „telefon za złotówkę”, pamiętaj o jednym: operator telefonii komórkowej...

 • Internet 3.0 zacznie się od Polski?

  Internet 3.0 zacznie się, kiedy internauci dostaną możliwość łatwego sprzedawania swoich treści bez pośrednictwa YouTube'a czy Facebooka. Możliwe, że nastąpi to tej jesieni. I to za sprawą polskiej firmy.

 • Blisko 40 proc. pieniędzy przeznaczonych na prezenty świąteczne zamierzamy wydać w sklepach internetowych – tak wynika z badania „Zakupy świąteczne 2016”, przeprowadzonego przez firmę Deloitte. ❱ Niestety, może okazać się, że trafimy na nieuczciwy sklep lub sprzedawcę. Albo towar, który jest podróbką. Korzystając z Allegro lub ofert perfumerii internetowych (one też ogłaszają się na tym portalu...

 • Będziemy taniej kupować online

  Wczoraj KE przyjęła projekt mający zwiększyć ochronę konsumentów, dokonujących zakupów w internecie oraz pomóc przedsiębiorstwom w rozszerzaniu swojej oferty w sieci.