• Informacje na temat:

  tani internet bezprzewodowy

Artykuły na temat: tani internet bezprzewodowy
 • Operatorzy telekomunikacyjni stawiają na usługi internetowe

  Ubiegły rok był kolejnym, w którym nastąpił spadek przychodów z działalności telekomunikacyjnej. Wzrosty dotyczą jedynie usług związanych z dostępem do internetu - tu trwa dynamiczna ewolucja ofert i sprzętu.

 • Jeszcze większe kłopoty Facebooka. Firma przekazywała dane producentom telefonów

  Platforma społecznościowa, starając się o obecność na zablokowanym wciąż dla niej chińskim rynku, weszła w niebezpieczny romans. Teraz stoi między młotem a kowadłem. Każda decyzja oznacza duże kłopoty.

 • Chudsze lata platform cyfrowych

  Kolebką płatnej telewizji są Stany Zjednoczone. To za Oceanem w 1948 roku narodziła się telewizja kablowa. Na tamtejsze trendy patrzą więc uczestnicy rynku z całego świata. Nie są one zachęcające. Henry Blodget, redaktor naczelny amerykańskiej edycji "Business Insidera", podzielił się ostatnio kilkoma prognozami dotyczącymi najbliższej przyszłości świata mediów. Zostały zaprezentowane w polskiej wersji serwisu. Jedna z nich bezpośrednio dotyczy platform cyfrowych i sieci kablowych. W 2010...

 • Innowator Roku i Społeczny Innowator 2016 MIT Technology Review

  Patrycja Wizińska-Socha została Innowatorem Roku 2016 za stworzenie mobilnego urządzenia, pozwalającego rodzicom na monitorowanie stanu zdrowia płodu w warunkach domowych, pod nadzorem ekspertów; Rafał Flis otrzymał specjalne wyróżnienie Społecznego Innowatora 2016 za stworzenie platformy rozwijającej kompetencje społeczne młodych ludzi, angażującej ich w projekty przygotowujące do bycia przedsiębiorcami i liderami społecznymi.

 • Rynek domów inteligentnych będzie wart nawet 600 milionów złotych

  Żyjemy w świecie aplikacji i rozwiązań smart dostępnych na wyciągnięcie ręki. Bankowość, transport, inteligentny dom, zamówienia usług - to tylko niektóre z obszarów zarządzanych przez nas coraz częściej za pomocą smartfonów. Jednocześnie stajemy się mobilni, zawsze online,

 • Dolar zyskuje najmocniej od 2009 roku, kapitał ewakuuje się z rynków wschodzących

  Dolar zyskuje najmocniej od 2009 roku, a zagraniczny kapitał ewakuuje się z rynków wschodzących. Indeks dolarowy agencji Bloomberg, mierzący siłę dolara względem koszyka głównych walut, zyskuje dziś około 0,9 proc. Indeks ten w ciągu ostatnich 4 dni, czyli od wyboru Donalda Trumpa na prezydenta, zyskał już ponad 2 proc. i znajduje się obecnie na najwyższym poziomie od lutego.

 • Rząd na dzisiejszym posiedzeniu zapoznał się z propozycjami roboczego zespołu, dotyczącymi obniżenia cen dostępu do Internetu. Zespół ten zaproponował m.in. uznanie usług dostępu do Internetu za usługę powszechną, co pozwoliłoby na kontrolę cen przez URTiP.

 • Polski rynek e-booków wciąż raczkuje, to na razie margines rynku książki. Przełomu można się spodziewać po wprowadzeniu taniego czytnika e-booków - uważa Łukasz Gołębiewski z Biblioteki Analiz.

 • IT: Nadchodzi pora terra-architektur

  Firmy wykonały plan, teraz pora na indywidualnych użytkowników komputerów. Po informatyzacji przedsiębiorstw w ciągu najbliższych 10 lat nastąpi rozpowszechnianie rozwiązań informatycznych wśród klientów indywidualnych - sugeruje firma analityczna Gartner.

 • Federalna Komisja Komunikacji (FCC) przegłosowała w nocy z czwartku na piątek decyzję o zatwierdzeniu fuzji America Online z Time Warner. Była to ostatnia przeszkoda na drodze do połączenia się obu korporacji.