• Informacje na temat:

  tani internet stacjonarny

Artykuły na temat: tani internet stacjonarny
 • Co roku coraz więcej prezentów kupujemy przez internet. Nic dziwnego, bo to oszczędność i czasu, i pieniędzy. Dla osób mieszkających w małych miejscowościach to wręcz jedyna możliwość by kupić wymarzone przez najbliższych, ciekawe prezenty bez wyprawy do odległego sklepu.

 • Sklepy stacjonarne z elektroniką idą w odstawkę. Polacy traktują je jak wystawy, a kupują w Internecie

  Niemal połowa ankietowanych bezpośrednio przed zakupem sprzętu elektronicznego sprawdza ceny w internecie. W tym kanale najchętniej nabywa go blisko 60 proc. konsumentów.

 • Towary kupowane przez internet zwykle są tańsze niż w sklepie. Ale zakupy na odległość to większe ryzyko, że produkt nie spełni naszych oczekiwań.

 • Prezes UKE: Internet LTE nie podrożeje. Obiecuję

  Zakończyła się aukcja na częstotliwości w pasmach 800 MHz i 2600 MHz, potrzebnych do rozwoju internetu LTE. W branży nazywana jest telenowelą, a zakończyła ją dopiero ingerencja resortu administracji i cyfryzacji. Telekomy słono przepłaciły - łączna kwota zebrana podczas licytacji przekroczyła 9 mld zł, trzykrotnie więcej, niż pierwotnie zakładano. O kulisach przetargu opowiada Magdalena Gaj

 • W pakiecie taniej Podpisanie umowy na telefon, internet i kablówkę z różnymi operatorami może nas kosztować nawet o 60 zł miesięcznie drożej niż(...) nam się zaoszczędzić około 720 zł! To suma warta zachodu. Upomnij się o swoje Operatorzy kablówki albo dostawcy internetu często oferują bardzo korzystne warunki nowym klientom. Gdy tylko...

 • Wymiana waluty w internecie - czy to się opłaca?

  Rynek wymiany walutowej w Polsce jest coraz bardziej konkurencyjny. Korzystają na tym zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, którzy nie muszą już wymieniać waluty wyłącznie w bankach i kantorach stacjonarnych. Teraz mogą brać pod uwagę także coraz popularniejsze e-kantory.

 • Technologia wciąż się rozwija, a z nią rynek usług, na przykład internetowych. Przez to wiele spraw można łatwiej i szybciej wykonać. Rewolucję technologiczną przeżywają także dostawcy usług płatniczych, jak banki lub SKOKi, którzy promują wśród klientów konta elektroniczne.

 • Podczas wyprzedaży nie sprawdzisz, gdzie jest taniej. Sieci handlowe wciąż nie pozwalają porównywać cen

  Skanowanie kodów kreskowych i fotografowanie cen w celu zestawienia ich z ofertami innych sklepów to coraz popularniejsza praktyka. Jednak, jak wykazało badanie platformy TakeTask i Sieci AdRetail, zdecydowana większość placówek wciąż zabrania tego swoim klientom. I z roku na rok w tej kwestii niewiele się zmienia.

 • Zdecyduj się na pakiet Zamiast płacić za telewizję, internet i telefon u różnych operatorów, wybierzmy jednego, który oferuje te usługi w pakiecie. Taka opcja zawsze wychodzi taniej, nawet o 50(...) energooszczędne żarówki zapalają się natychmiast, bez strat energii. A najlepiej wymieńmy je na naprawdę oszczędne, czyli ledowe. Rób opłaty przez internet Wiele osób obawia się...

 • Operatorzy telekomunikacyjni stawiają na usługi internetowe

  Ubiegły rok był kolejnym, w którym nastąpił spadek przychodów z działalności telekomunikacyjnej. Wzrosty dotyczą jedynie usług związanych z dostępem do internetu - tu trwa dynamiczna ewolucja ofert i sprzętu.