• Informacje na temat:

  tani kredyt hipoteczny

Artykuły na temat: tani kredyt hipoteczny
 • Z danych NBP wynika, że mamy coraz mniej pieniędzy. Dlatego niejedna osoba musi nie tylko zaciskać pasa, ale także czasem podratować domowy budżet pożyczką. Radzimy, jak znaleźć korzystny i tani kredyt lub obniżyć wysokość spłacanych obecnie rat.

 • Zainteresowanie kredytami hipotecznymi w tym roku jest ogromne. Według BIK od stycznia do kwietnia udzielono ich na kwotę 27,2 mld zł, czyli o prawie 9 proc. więcej niż przed rokiem. Tym, którzy dopiero zamierzają kupić nieruchomość z pomocą kredytu, Expander podpowiada co zrobić, aby obniżyć koszty kredytu nawet o 100 000 zł.

 • Mieszkanie obciążone kredytem hipotecznym można czasem kupić nieco taniej. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić bezpiecznie.

 • Ranking kredytów hipotecznych - marzec 2014

  Przysłowie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli stać nas na mieszkanie, to dlaczego nie kupić zamiast niego domu i mieszkać w 100 proc. u siebie? Zamiast np. 70-cio metrowego mieszkania położonego w mieście można mieć przecież większy dom położony pod miastem. Z takiego założenia wyszli bohaterowie marcowego rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl

 • To dobry czas na zaciąganie kredytów, mimo że wciąż mówi się o kryzysie. Banki chcą zdobyć nowych klientów, oferują więc bardziej korzystne warunki. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszą ofertę.

 • Rekordowo tani kredyt jutro nie będzie tańszy

  Dzięki obniżaniu stóp procentowych zapoczątkowanym jeszcze w 2012 roku oprocentowanie kredytu mieszkaniowego spadło nawet o połowę. Dziś miesięczna rata 30-letniego długu wynosi około 470 zł na każde pożyczone 100 tys. kapitału. W trzecim kwartale 2012 roku było to o około 170 zł miesięcznie więcej niż dziś. Choć dziś Rada nie obniżyła dziś stóp, to wciąż kontrakty terminowe dają nadzieję, że do

 • ...wartości aż o 30 proc. Mimo to Sebastian chce je sprzedać, a kredyt podzielić między siebie a żonę. Weronika nie jest jednak w stanie oddawać co miesiąc bankowi tysiąca złotych. – Muszę gdzieś(...) pilnować, by nie sprzedawać kredytobiorcom pieniędzy taniej, niż je kupił. Do tego służy wskaźnik WIBOR, czyli średnia cena, po jakiej bank kupuje pieniądze na rynku międzybankowym. Na ten wskaźnik...

 • Kredyt na mieszkanie już jest tani, a może być jeszcze tańszy

  Już niedługo Rada Polityki Pieniężnej może obniżyć stopy procentowe - wynika z oczekiwań graczy rynkowych. Jeśli faktycznie tak się stanie, to przeciętne rata kredytu zaciągniętego na zakup w dużym mieście może być jeszcze niższa niż obecne 576 zł - wynika z szacunków Lion's Bank i portalu nieruchomości Morizon.pl.

 • Darmowe konto? Tani kredyt? Czasem to teoria! Usługi bez opłat banki oferują tylko pod pewnymi warunkami. Warto to sprawdzić.

 • Raty kredytów w przyszłości wzrosną

  Niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych może w przyszłości pójść do góry. Tani kredyt, który jest dostępny dzięki obniżeniu stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, może stać się problemem dla części polskich rodzin.