• Informacje na temat:

  tania technologia postawienia domu

Artykuły na temat: tania technologia postawienia domu
 • Gospodarka potrzebuje pracowników niewykwalifikowanych. Roboty tego (prędko) nie zmienią

  ...starcie (niektórzy nauczyli się ich w domu, inni dostali w genach). Proste zajęcia pozwalają je lepiej rozwinąć i umocnić. Są przydatne w każdej właściwie profesji. Peterson ocenia, że praca na(...), zjadaliśmy kęs trucizny, pracowaliśmy 29 godzin dziennie we młynie, a gdy wracaliśmy do domu, tata nas dusił i tańczył na naszych grobach - plecie ten, który licytację wygrywa. - Spróbuj to powiedzieć...

 • Rząd szykuje nowy megaprogram. Obejmie miliony domów jednorodzinnych

  Minister środowiska Henryk Kowalczyk mówi, że trwają końcowe ustalenia nad rządowym megaprogramem "Czyste powietrze". Obejmie on miliony domów jednorodzinnych i będzie wart 25 do 30 mld złotych. - Bez kompleksowych rozwiązań, czyli łączenia ocieplenia domu i wymiany źródła ciepła, nie uda się nam efektywnie poprawić jakości powietrza. Z tego względu resort środowiska planuje uruchomienie nowego

 • Szkoła, kuźnia niewolników

  ...» - potrzebuje jeszcze historyków, filozofów, politologów, czy też przedstawicieli innych pokrewnych kierunków? Wiem, że te pytania mogą bulwersować, lecz opieram je na problemach, które tylko w ostatnich(...) ogłoszeniem tegorocznych rezultatów PISA przeprowadzono pod patronatem Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN ogólnopolski sprawdzian czytania ze zrozumieniem. Wynik ukazuje katastrofalny stan kompetencji...

 • Domy jednorodzinne - sprawdzamy ceny

  Około miliona złotych trzeba zapłacić w Warszawie i najbliższej okolicy za nowy dom o powierzchni do 200 mkw. W miastach takich jak Kraków, Wrocław czy Poznań ceny są nieco niższe i wynoszą około 500 - 700 tys. zł. Zdaniem ekspertów, najniżej wycenia się domy z okresu PRL

 • Domy kanadyjskie - wady i zalety, koszty budowy

  Domy kanadyjskie, tak popularne właśnie w Kanadzie czy USA, a więc w krajach na dużym obszarze o podobnym klimacie co Polska, wciąż nie mogą konkurować popularnością z tradycyjną technologią murowaną w naszym kraju.

 • Można budować taniej i bez dewelopera, ale skomplikowane procedury zniechęcają drobnych inwestorów

  Wybierając budownictwo społeczne, można zaoszczędzić nawet połowę kosztów inwestycyjnych, w porównaniu do tych, jakie ponoszą klienci deweloperów. Zaletą tego rozwiązania jest też dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb. Ale Polacy wciąż są do niego nieprzekonani, ponieważ obawiają się samodzielnego działania.

 • Polska kopalnia kryptowalut może wesprzeć gospodarkę

  Pracownia Nowych Technologii rozpoczęła działalność na początku 2017 roku. Dzisiaj jest drugą największą kopalnią kryptowalut w Polsce. - Pracownia ma na celu umożliwienie ludziom inwestowania w technologie, ale bez konieczności prowadzenia kopalni we własnym domu, co wcale nie jest proste.

 • Odnawialne źródła energii w twoim domu - co i za ile?

  Współcześnie na całym świecie, jak również w Polsce, odnawialne źródła energii są wykorzystywane w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Zielona energia to ekologia i ekonomia w jednym.

 • Willa z basenem - ty też możesz ją mieć

  Własny basen ciągle jest dla Polaków oznaką prestiżu. Kojarzy nam się z posiadłościami bogaczy i słonecznymi rejonami świata - Kalifornią w USA czy np. Lazurowym Wybrzeżem we Francji. Czy jednak rzeczywiście za willę z basenem trzeba zapłacić sporo?

 • Rok 2015 w mieszkaniówce należał do rynku wtórnego

  Mija bardzo dobry rok na rynku wtórnym mieszkań. Nieruchomości nie tylko nie traciły na wartości, ale nawet pod koniec roku można było zaobserwować wzmożony popyt. W przyszłym roku, za sprawą dopuszczenia do programu MDM, rynek wtórny prawdopodobnie będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem kupujących.