• Informacje na temat:

  tanie bilety kolejowe pkp

Artykuły na temat: tanie bilety kolejowe pkp
 • ...wypoczynkowych. Szczegóły na www.intercity.pl w zakładce Dla pasażera/Oferty krajowe/Bilet taniomiastowy. 3. Dobrym pomysłem jest także korzystanie z ofert krótkoterminowych w dwie strony. W PKP Intercity(...), czyli „pendolino” to aż 650 zł!). Zniżki komercyjne Wszyscy przewoźnicy kolejowi (także niektóre PKS, ale trzeba dowiadywać się na stronach konkretnego przedsiębiorstwa) posiadają tzw. bilety...

 • Z jakich ulg korzystają mundurowi

  Tanie bilety Próby ograniczenia wydatków socjalnych spowodowały, że obecnie mundurowi nie mogą już korzystać bez żadnych ograniczeń z bezpłatnych przejazdów. Każda ze służb samodzielnie podejmuje(...) narodowej podpisał stosowną decyzję w sprawie wykupu uprawnień dla żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej do przejazdów środkami publicznego transportu kolejowego. Na tej podstawie została...

 • Drożeją bilety kolejowe

  Od 1 lutego mają podrożeć bilety okresowe w PKP Przewozy Regionalne i na Kolejach Mazowieckich - poinformowali przedstawiciele obu przewoźników na środowej konferencji prasowej w Warszawie.

 • PKP - tanio i bezpiecznie?

  Tanie linie kolejowe - to najnowsza propozycja Intercity, spółki należącej do PKP. Już za kilka dni na kilkanaście połączeń w całym kraju będzie można kupić bilety w stałej niskiej cenie 27 złotych.

 • Jak to z kupowaniem Pendolino było

  Szybkie pociągi i szybka prywatyzacja, wychylne pudło i 4,5 godziny z Gdańska do Krakowa i Katowic, tanie bilety i 50 proc. dofinansowania unijnego - wokół zakupu 20 składów zespolonych dla PKP Intercity rosły i upadały kolejne mity. Prezentujemy historię zamówienia, które albo pokazuje wielką elastyczność kolejnych władz ministerstwa i PKP, albo dorabianie kolejnych ideologii do jasnego celu

 • Kolej na wojnę o pasażera

  PKP Intercity będzie rozwijać swoją markę Tanie Linie Kolejowe i zaproponuje niższe ceny biletów na pociągi międzywojewódzkie niż PKP Przewozy Regionalne - poinformował we wtorek na spotkaniu z dziennikarzami prezes PKP IC Krzysztof Celiński. Spółka będzie też walczyć o studentów, oferując im promocyjne ceny biletów.

 • Za 150 złotych możesz jeździć pociągami przez całe wakacje. Tak wygląda nowa wakacyjna promocja PKP, skierowana do uczniów i studentów, którzy nie ukończyli 24. roku życia.

 • Niestety bilet podrożeje o 10 złotych

  Od początku marca kilka dotychczasowych ekspresów będzie jeździło jako pociągi klasy premium - InterCity. Dla pasażerów oznacza to podróż w lepszych warunkach, ale także podniesienie ceny miejscówki o 10 zł.