• Informacje na temat:

  tanie loty

Artykuły na temat: tanie loty
 • Tanie linie mogą okazać się drogie . Kuszą cię promocje: do Sztokholmu za 19 zł, do Londynu za 59 zł. Ale... czytaj regulamin.

 • Koniec sierpnia przyniósł kilka naprawdę interesujących promocji lotniczych, zarówno regularnych linii, jak i tanich przewoźników. Bilety w niższych cenach można nabyć zarówno na podróże europejskie, jak i międzykontynentalne.

 • ...1. Szukając taniej oferty w internecie, nie ograniczajmy się do popularnych wyszukiwarek biletów (np. www.esky.pl, skyscanner.net, www.fly4free.pl czy www.tanie-loty.com.pl). Warto również zaglądać(...) (u regularnych przewoźnikówe z reguły jest w cenie biletu), za pierwszeństwo wejścia na pokład czy miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi. Lotniska, na których lądują samoloty tanich linii, często są...

 • Będą tanie loty na inne kontynenty!

  Siostrzana, tania linia lotnicza Lufthansy - Eurowings - planuje loty na inne kontynenty. Floryda, Afryka Południowa i Karaiby mają być jej pierwszymi celami, a bazą startową lotnisko w Kolonii-Bonn.

 • Kraina łososia kontra Zielona Wyspa

  Tanie loty, możliwość dotarcia samochodem, a także perspektywa zdecydowanie lepiej płatnej pracy przyciąga do Norwegii coraz więcej Polaków. Czy Norwegia stanie się drugą Zieloną Wyspą? Co takiego w sobie ma kraina fiordów, że w ciągu minionych piętnastu lat zamieszkało tu blisko 80 tysięcy Polaków?

 • Polscy pasażerowie linii lotniczych powinni ucieszyć na wiadomość dotyczącą wprowadzenia nowego rozwiązania - Smart Connection. To bardzo specyficzne loty składane, organizowane tak, by cała podróż odbywała się maksymalnie korzystnie pod względem i ceny, i wykorzystania czasu.

 • ...interesują nas loty do i po USA oraz opcja multicity, czyli kilka lotów podczas jednego wyjazdu). Również biura podróży np. Rainbow Tours i TUI oferują tanie czarterowe loty last minute, np. Mombasa za(...) wyjazdach, najlepiej osobno wykupić bilet lotniczy i nocleg. Krok 1: przelot Jeśli uda nam się upolować lot w promocyjnej cenie, możemy zapłacić nawet do 70% mniej. Najtańsze są loty last minute...

 • Jeszcze tylko dziś do północy można skorzystać z wyjątkowej promocji linii Ryanair. Przewoźnik przygotował pulę przecenionych biletów na loty europejskie i międzykontynentalne, z które teraz zapłacicie aż o 20 proc. mniej!

 • ...nieprawidłowości bagażowej tzw. PIR (Property Irregularity Report). Kolejnym problemem pasażerów linii lotniczych są odwołane lub znacznie opóźnione loty. Pasażer może domagać się odszkodowania za odwołanie lotu lub opóźnienie powyżej 3 godzin, o ile przewoźnik nie jest w stanie udowodnić, że odwołanie lub du że opóźnienie lotu zostało spowodowane zaistnieniem nadzwyczajnych okoliczności. (mp) Zdarza się...

 • Skandynawska linia lotnicza Primera Air (siedziby w Rydze i Kopenhadze) będzie od kwietnia 2018 roku latała z Londynu i Birmingham do Nowego Jorku i Bostonu za zaledwie 149 funtów w jedną stronę - poinformowała londyńska popołudniówka "Evening Standard".