• Informacje na temat:

  tanie mieszkanie

Artykuły na temat: tanie mieszkanie
 • W Polsce co trzecia rodzina nie ma własnego mieszkania. To znaczy że musi je wynajmować albo mieszkać kątem u rodziny, co zdarza się najczęściej. Czy nowy projekt „Mieszkanie+” może coś w tej sprawie zmienić? Czas pokaże... W każdym razie ma być wdrażany w życie już w pierwszym półroczu 2017 roku.

 • Tanie państwowe mieszkania do wynajęcia

  Zarabiają zbyt dużo, aby uzyskać mieszkanie od gminy, ale za mało, żeby zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup wymarzonych czterech kątów? Rząd szykuje rozwiązanie dla takich osób. Będą mogły wynająć tanie mieszkanie w czynszówce.

 • ...w urzędzie), dołącz plan projektu przedsięwzięcia i inne wymagane dokumenty. Gdy już dostaniesz dotację, musisz utrzymać swoją firmę przez co najmniej 12 miesięcy od daty podpisania umowy z urzędem, bo...

 • Tanie mieszkanie - dla kogo i kiedy?

  Zapowiadany program Mieszkanie Plus ma w intencji zrewolucjonizować rynek mieszkaniowy w Polsce. Jak na razie wiemy niewiele. Pewne jest, że program ma opierać się na trzech filarach - budowie tanich mieszkań na wynajem, wsparciu budownictwa społecznego oraz zachętach w oszczędzaniu na cele mieszkaniowe.

 • Ubezpieczenie Auto Casco (AC) jest w pełni dobrowolne. Nie jest tanie, ale sami możemy wybrać wariant, dostosowując jego koszt do naszych możliwości finansowych....

 • Deloitte: Mieszkanie w Polsce jest względnie tanie, ale pracujemy na nie długo

  Mieszkanie w Polsce jest relatywnie tanie, ale pracujemy na nie dłużej niż większość Europejczyków. Średnia liczba nowo oddanych mieszkań plasuje nas powyżej średniej europejskiej - wynika z piątej edycji raportu "Property Index. Overview of European Residential Markets", przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte.

 • Kraina łososia kontra Zielona Wyspa

  Tanie loty, możliwość dotarcia samochodem, a także perspektywa zdecydowanie lepiej płatnej pracy przyciąga do Norwegii coraz więcej Polaków. Czy Norwegia stanie się drugą Zieloną Wyspą? Co takiego w sobie ma kraina fiordów, że w ciągu minionych piętnastu lat zamieszkało tu blisko 80 tysięcy Polaków?

 • Pilotażowe lokalizacje w programie Mieszkanie Plus

  Poznaliśmy już miasta, w których będą mogły powstać pierwsze tanie mieszkania na wynajem wybudowane w ramach programu Mieszkanie Plus. W ostatnich dniach podpisano w tej sprawie listy intencyjne między spółką realizującą pilotaż programu Mieszkanie Plus - BGK Nieruchomości - a jednostkami samorządu terytorialnego. Gdzie i jak dużo mieszkań ma szansę powstać w efekcie zawartych porozumień?

 • Dzięki rekordowo niskim stopom procentowym kredyty mieszkaniowe są wciąż dość tanie. Ich oprocentowanie przeciętnie wynosi 4,6 proc. Open Finance sprawdził, gdzie uzyskamy najlepszy kredyt.

 • Tanie mieszkania na wynajem, kasy oszczędnościowo-budowlane, usprawnienie działalności spółdzielni mieszkaniowych - to część propozycji zapowiadanych w programie Mieszkanie plus. Według premier Beaty Szydło program ma być zaprezentowany w nadchodzącym tygodniu.