• Informacje na temat:

  tanie paliwo

Artykuły na temat: tanie paliwo
 • Zamknij okna w samochodzie Gdy mamy w aucie klimatyzację, to taniej nas wyniesie uruchomienie jej, niż jazda z otwartymi oknami lub uniesionym szyberdachem. Gdy nie ma innej możliwości chłodzenia(...) Jeśli wybieramy się na urlop z rodziną, podróż autem zawsze wyniesie nas taniej niż pociągiem. Samochód wygrywa z koleją, nawet gdy podróżujemy tylko we dwójkę. Pod warunkiem, że nasze auto nie spala...

 • Tanie tankowanie

  W hurcie paliwo jest coraz droższe, za to ceny detaliczne na stacjach przeciwnie - najniższe od niemal roku. Jak to możliwe?

 • Wycieczka razem z dziećmi to spory wydatek. Niestety, podróżując samochodem nie możecie liczyć np. na tańsze paliwo. Dlatego warto wybrać transport publiczny, w którym uzyskacie wiele korzystnych zniżek.

 • Diesel i autogaz wyjątkowo tanie, spadną ceny benzyn?

  Diesel i autogaz na stacjach paliw są wyjątkowo tanie, w nadchodzących dniach powinny spadać ceny benzyn - prognozują analitycy. Właściciele pojazdów napędzanych dieslem i gazem raczej nie mają co liczyć na jeszcze tańsze tankowanie.

 • Sposoby na tańsze podróżowanie

  Nie tylko na długich trasach możemy jeździć taniej. W miastach także jest to możliwe. W stolicy np. od kilku lat dla emerytów i rencistów dostępny jest Bilet Seniora. Kosztuje 50 zł(...) lat, możemy liczyć na tańszy przelot. Wiele międzynarodowych linii lotniczych oferuje ulgi dla emerytów. Są one ustalane indywidualnie i zwykle wynoszą od 10% do 20% ceny biletu. Tanie loty...

 • Tanie paliwo jeszcze przez rok? Fantastyczne informacje dla kierowców

  Względnie niskie ceny paliw mogą utrzymać się do kolejnych wakacji. Niewykluczone, że kierowcy w Polsce zarówno za diesla, jak i benzynę bezołowiową, będą płacić ok. 4 zł za litr. Dlaczego? Odpowiada Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl.

 • ...promocji w multipleksach. www.multikino.pl, www.cinemacity.pl – mają w ofercie m.in. tanie środy, multiponiedziałki, kartę Cinema City Unlimited – za 42 zł/mies. możesz oglądać wszystkie filmy, bez(...). szafingach, na których można wymieniać się ubrankami (on-line zrobisz to na przykład na szafa.pl; taniej kupisz przez olx.pl). Rodzinne atrakcje... ze zniżką! Zamiast co weekend wydawać fortunę na zabicie...

 • Spadek cen ropy w okolice wieloletnich minimów zaczyna być widoczny na stacjach benzynowych w Polsce. W mijającym tygodniu na rynku detalicznym taniały wszystkie paliwa poza autogazem. Kierowców z pewnością ucieszy też prognoza na najbliższe dni.

 • Dla miłośników zapierającej dech w piersiach przyrody i podróżników, szukających niezapomnianych wrażeń, Wizz Air ma wspaniałą wiadomość. Już od czerwca tego roku węgierski przewoźnik uruchamia bezpośrednie połączenia na Islandię!

 • Skończą się wycieczki po tańszą benzynę za wschodnią granicę. Ministerstwo Finansów bierze się za akcyzę

  Autokar z jednym pasażerem jedzie do Kaliningradu na oparach paliwa. Potem wraca do Polski z pełnym bakiem i tu go opróżnia. Ministerstwo Finansów mówi: dość.