• Informacje na temat:

  targi cebit 2014

Artykuły na temat: targi cebit 2014
 • Grupa TelForceOne, notowany na GPW w Warszawie największy w Polsce dystrybutor akcesoriów mobilnych i elektroniki konsumenckiej oraz producent telefonów i smartfonów myPhone, opublikował wyniki za I kw. 2015 r. Grupa wypracowała w tym okresie ponad 60 mln zł przychodów i 2,5 mln zł EBITDA.

 • "Innowacje w gospodarce cyfrowej z punktu widzenia banków, ubezpieczycieli i liderów e-gospodarki - czy mamy szanse na cyfrowy skok do pierwszej ligi"? - to tytuł panelu dyskusyjnego, w którym wzięli udział liderzy gospodarki cyfrowej w tym reprezentanci zarządów banków i ubezpieczycieli. Panel odbył się 17 listopada podczas uroczystej Gali Konkursów: "e-Commerce Polska awards 2016" oraz "Osobowość polskiej gospodarki cyfrowej", których organizatorem jest Izba Gospodarki Elektronicznej.

 • Raport miesięczny za 01.2014. Informacje na temat wystąpienia tendencji i zdarzeń w otoczeniu rynkowym emitenta, które w ocenie emitenta mogą mieć w...

 • Raport miesięczny za 02.2014. Informacje na temat wystąpienia tendencji i zdarzeń w otoczeniu rynkowym emitenta, które w ocenie emitenta mogą mieć w...

 • Bilans gospodarczy 2013: Niemiecki sukces pociąga za sobą polski

  Rok 2013 przyniósł lekki wzrost obrotów handlowych między Polską a Niemcami. Rok zdominowały ważne wydarzenia promocyjne polskiej gospodarki w Niemczech. Nadal wzrasta poziom inwestycji polskich firm na niemieckim rynku.

 • KE chce obniżyć stawki za roaming w UE

  - 22 czerwca komisarz Neelie Kroes zamierza zaproponować obniżenie stawek roamingu w europejskich sieciach komórkowych - powiedział we wtorek PAP rzecznik komisarz Jonathan Todd. Todd nie chciał jednak mówić o szczegółach propozycji.

 • Ministerstwo Gospodarki: Ulga podatkowa dla najbardziej innowacyjnych firm ma być od stycznia. O ile resort finansów się na nią zgodzi

  To ma być prawdziwa rewolucja. Ministerstwo Gospodarki zapowiada nową ulgę podatkową dla najbardziej innowacyjnych firm. Jeżeli ta propozycja przejdzie, to już od przyszłego roku będzie można odliczyć od podatku wydatki poniesione na badania i rozwój. Wicepremier i szef resortu Janusz Piechociński przyznaje, że może być trudno przekonać do tego Ministerstwo Finansów.