• Informacje na temat:

  targi mieszkaniowe

Artykuły na temat: targi mieszkaniowe
 • Praca w Holandii - decyzja o wyjeździe podjęta. Co dalej?

  Ambasada Królestwa Niderlandów zaczyna kampanię mającą na celu informowanie Polaków, jak odpowiednio przygotować się do wyjazdu zarobkowego do Holandii.

 • Targi mieszkaniowe - czy warto wziąć udział?

  Nadeszła wiosna, a wraz z nią rozpoczął się sezon na targi mieszkaniowe. Są one organizowane w większości dużych miast w Polsce. Poszukujący mieszkania powinni rozważyć udział w takim wydarzeniu, ponieważ niesie ono ze sobą wiele korzyści.

 • Grupa Selena - globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce - bierze udział w największych na świecie międzynarodowych targach budowlanych NAHB International Builders Show, które odbywają się 20 - 22 stycznia w Las Vegas, w stanie Nevada, USA. Podczas targów przedstawiciele Seleny USA zaprezentują flagowe produkty marki TYTAN oraz przeprowadzą prezentacje i szkolenia na żywo.

 • Wrocławski rynek mieszkaniowy - sprawdzamy ceny

  Wrocław to trzeci (po Warszawie i Krakowie) największy rynek nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Cechuje się bogatą ofertą, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym oraz dużym zróżnicowaniem cenowym.

 • Na targach Shopping Center Forum w Warszawie, spółka Echo Investment (GPW: ECH) podpisała umowę z Super-Pharm, na mocy której w Jeleniej Górze powstanie pierwsza placówka tej sieci.

 • Dobiega końca proces komercjalizacji Galerii Sudeckiej realizowanej przez spółkę Echo Investment (GPW: ECH) w Jeleniej Górze. Na targach Shopping Center Forum podpisano umowy z Wólczanką i siecią Big Star, do grona najemców dołączyła też marka T-Mobile.

 • Przyszłość handlu spożywczego w centrach handlowych

  Zmiany w sektorze spożywczym są konsekwencją ewolucji zachowań konsumenckich - wynika z raportu "Na targ i do supermarketu" przygotowanego przez Colliers International we współpracy z firmą Kantar Millward Brown. Opracowanie zawiera między innymi opis trendów wyróżnionych na bazie analiz danych z badania Target Group Index, mających największy wpływ na to, czym kierują się polscy konsumenci oraz główne kierunki zmian, które już dziś da się zauważyć w handlu artykułami spożywczymi.

 • Sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego to cały czas wielka sztuka. Inwestycji ciągle przybywa, a konkurencja rośnie. Firmy deweloperskie prześcigają się w wymyślaniu kolejnych sposobów na zdobycie nowego klienta na zakup mieszkania.

 • Rząd przeprowadzi termomodernizację budynków. Znamy szczegóły

  Trwają ostatnie szlify rządowego programu wymiany kotłów i ocieplania domów jednorodzinnych. Znamy szczegółowe rozwiązania dla mieszkańców.

 • - Bieżący rok rozpoczęliśmy z dobrym portfelem zleceń na rynku krajowym. Sprzedaż w Polsce wzrosła o ponad 11% r/r, co jest pochodną dobrej koniunktury na rynku krajowym. Na rynkach eksportowych zanotowaliśmy spowolnienie, efekt m.in. przesunięć w realizacji projektów. Zyski w I kwartale br. pozostały pod wpływem kosztów wsparcia sprzedaży. Wzmożone działania prosprzedażowe powinny przełożyć się na pozytywne wyniki w kolejnych okresach - komentuje Rafał Gawrylak, Prezes Zarządu ES-SYSTEM S.A.