• Informacje na temat:

  tauron akcje pracownicze

Artykuły na temat: tauron akcje pracownicze
 • Tauron Polska Energia nieprzerwanie od 2013 r. wchodzi w skład RESPECT Index. W 2016 r. po raz czwarty z rzędu znalazł się wśród spółek giełdowych odpowiedzialnych społecznie.

 • Skarb Państwa nie musi płacić odszkodowania akcjonariuszowi spółek energetycznych

  Skarb Państwa nie musi płacić odszkodowania akcjonariuszowi za straty poniesione przy zamianie akcji podczas konsolidacji grup energetycznych PGE, Tauron oraz Energa - orzekł w piątek Sąd Apelacyjny w Warszawie. To pierwsze z serii rozstrzygnięć w podobnych sprawach.

 • Błyskawiczna akcja ratunkowa w polskim górnictwie

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na przejęcie 4 kopalń Kompanii Węglowej (KW) przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń (SRK). Decyzja dotyczy zakładów: Piekary, Brzeszcze, Sośnica (część Sośnicy-Makoszów) oraz Centrum (część Bobrka-Centrum).

 • Kowalczyk: Potencjalny inwestor kończy badanie kopalni Brzeszcze

  - Kopalnia Brzeszcze ma przygotowany plan naprawczy, a potencjalny inwestor kończy badanie spółki - poinformował wiceminister skarbu Wojciech Kowalczyk. Powiedział, że trwa przygotowanie planu naprawczego dla kopalni Makoszowy. Minister skarbu Andrzej Czerwiński skrytykował enuncjacje posłanki Beaty Szydło w odniesieniu do programu dla górnictwa.

 • PPK? Moje pieniądze nie będą ulepszać systemu emerytalnego

  Nie wiem, czy w ogóle dożyję do emerytury. A do tego nie wiem, ile jeszcze zmian w systemie emerytalnym zaproponuje mi państwo, które dziś proponuje mi PPK. Jak wobec tego mam podejmować decyzję o ewentualnym oszczędzaniu?

 • W ślad za spadkami inwestycji w polskim sektorze górniczym, wstrzymaniem inwestycji na rynkach globalnych i mimo lepszego niż w 2013 roku czwartego kwartału, Grupa FAMUR w 2014 roku osiągnęła niższe skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 708,8 mln zł i uzyskała wynik netto na poziomie 100,3 mln zł. EBITDA wyniosła 275,9 mln zł.

 • Kompania Węglowa (KW) wniesie do grupy energetycznej Tauron kopalnię "Bolesław Śmiały" w Łaziskach Górnych oraz wszystkie należące do KW akcje Południowego Koncernu Węglowego (PKW). W zamian otrzyma akcje grupy Tauron - zakłada plan, przygotowywany przez przedstawicieli obu firm.

 • Tauron Polska Energia, który ma zadebiutować na GPW pod koniec czerwca, może wejść do WIG-u 20 zamiast Cyfrowego Polsatu w wyniku nadzwyczajnej rewizji składu indeksu - oceniają analitycy BZ WBK.

 • KDPW zarejestruje akcje Tauronu

  Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych zarejestruje we wtorek akcje spółki energetycznej Tauron w systemie depozytowo-rozliczeniowym. Dzięki temu Giełda Papierów Wartościowych będzie mogła wprowadzić walory tej firmy do obrotu.

 • PZU: Przypadnie 30 akcji a osobę

  Na 30 sztuk Ministerstwo Skarbu wstępnie ustaliło maksymalną liczbę akcji PZU, którą będzie mógł kupić indywidualny inwestor - dowiedziała się gazeta "Parkiet".