• Informacje na temat:

  tauron cena emisyjna akcji

Artykuły na temat: tauron cena emisyjna akcji
 • Grupa Tauron zainwestuje w kopalnię Brzeszcze nawet bez emisji akcji

  - Grupa Tauron zainwestuje w kopalnię Brzeszcze nawet bez zgody akcjonariuszy na emisję akcji związanej z podwyższeniem kapitału zakładowego - powiedział prezes Tauronu Jerzy Kurella. W trzy lata grupa zainwestuje w kopalnię ok. 250 mln zł.

 • Raport bieżący nr 36/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd TAURON Polska Energia S.A. ("Spółka”),...

 • Obligacje korporacyjne biją "spółki dywidendowe"

  Część inwestorów kupuje akcje spółek giełdowych, ponieważ spółki te w przeszłości wypłacały dywidendę i deklarują, że będą to robiły w przyszłości. Zdaniem analityka Piotra Ludwiczaka z Domu Maklerski Michael/Ström konkurencją tego inwestowanie są obligacje korporacyjne.

 • Po festiwalu słabości związanego z oczekiwaniem na decyzje agencji ratingowej Moody's w ubiegłym tygodniu bieżący rozpoczął się od próby odrabiania tych strat. Niestety sił starczyło jedynie na poniedziałek, kiedy to zaprezentowaliśmy spory wzrost niestety niepoparty obrotem. Efektem tego jest powrót do wcześniejszego stylu i powolnego osuwania indeksów.

 • Na wczorajszej sesji WIG20 po raz pierwszy od ponad miesiąca pokonał wreszcie 1780 pkt, co z pewnością zaostrzyło apetyty byków przed dzisiejszą sesją. Początek dnia potwierdził te oczekiwania i WIG20 szybko zyskał ponad 0.50 proc., po czym wszedł w fazę dosyć nudnego, płaskiego handlu. Do euforii było daleko, a niska aktywność inwestorów prowokowała do pewnego sceptycyzmu w ocenie siły rynku.

 • Górnictwo: Szanse na wyzdrowienie pacjenta maleją

  Rząd przedstawił plan zakładający zamknięcie jej najbardziej nierentownych kopalń, przejścia górników na specjalne urlopy, ograniczenia wydobycia węgla energetycznego, którego mamy w Polsce za dużo i przez chwilę wydawało się, że może jednak uda się uratować górnictwo przed stanem agonalnym. Tylko z pierwotnych planów niewiele zostało.

 • Tauron nie przyniósł inwestorom zysków na debiucie - kurs akcji rozpoczął pierwszy dzień na GPW na poziomie 5,13 PLN, czyli tyle, co cena emisyjna. Kilka minut później spadał o ponad 1 proc.

 • Raport bieżący nr 18/2011 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Polish Energy Partners S.A. ("Spółka") niniejszym...

 • Jedna z największych emisji akcji w historii rynków finansowych, podobnie jak niedawny debiut Tauronu na GPW, nie przyniosła inwestorom fortuny. Akcje Rolniczego Banku Chin zadebiutowały w Szanghaju z ceną o 0,7 proc. wyższą od ceny emisyjnej.

 • Raport bieżący nr 47/2010 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne W wykonaniu uchwały nr 5 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia...