• Informacje na temat:

  teatry w gdansku

Artykuły na temat: teatry w gdansku
 • Portfele Polaków, czyli na co wydajemy?

  Przeciętny polski portfel nie jest zasobny. Ale potrafimy jego zawartością dobrze gospodarować. I w ukrytej kieszonce zwykle mamy zaskórniaki na czarną godzinę.

 • Karta Dużej Rodziny zdobywa naszych rodaków

  Ponad 200 instytucji kulturalnych - muzeów, kin, teatrów, galerii sztuki, filharmonii i oper - włączyło się w program Karta Dużej Rodziny, która uprawnia rodziny wielodzietne do korzystania z systemu zniżek i ulg - poinformował PAP resort kultury.

 • Raport bieżący nr 9/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Z Zarząd PROCAD SA informuje, iż w związku...

 • Teresa Czerwińska nową wiceminister finansów

  Teresa Czerwińska, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana w środę na funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów. Dotąd była wiceministrem nauki i szkolnictwa wyższego - poinformował resort finansów.

 • Kraków Business Run uruchamia zapisy

  18 maja punktualnie o godzinie 12 rozpoczną się zapisy do tegorocznej edycji charytatywnego biegu sztafetowego Kraków Business Run. Impreza odbędzie się 3 września i w tym roku pobiegnie już po raz szósty.

 • Biegiem na start - Kraków Business Run 2016

  W niedzielę 4 września o godzinie 10:30 z Rynku Głównego w Krakowie wystartuje piąty charytatywny bieg biznesowy Kraków Business Run. Dla podopiecznych Fundacji Jaska Meli Poza Horyzonty oraz stowarzyszenia UNICORN, weźmie w nim udział aż 5000 osób, czyli 1000 pięcioosobowych sztafet z ponad 550 firm.

 • Kiedy świadczenia z ZFŚS trzeba oskładkować?

  Na pomoc z ZFŚS w szczególności mogą liczyć osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialno-bytowej. Tworzy się go bowiem w celu wsparcia socjalnego pracowników i innych osób uprawnionych. Przyznane pracownikowi świadczenia, które zostały sfinansowane ze środków ZFŚS, generalnie nie podlegają oskładkowaniu. Jeżeli jednak pracodawca przyzna je bez uwzględniania kryterium socjalnego, wtedy od jego wartości powinien naliczyć obdarowanym osobom składki ZUS.

 • Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości i technologii

  We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się w 1974 roku w Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

 • Rodzic konsument, czyli największa zakała szkoły

  Dziś nauka to usługa edukacyjna. Szkoła to salon, który ją oferuje. W tym układzie rodzic zmienił się w klienta. Najczęściej roszczeniowego, z ograniczonym zaufaniem. Czyli szkolną zakałę, którą przeklinają nauczyciele.

 • Raport bieżący nr 5/2011 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Spółki Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych...