• Informacje na temat:

  technik elektryk zarobki

Artykuły na temat: technik elektryk zarobki
 • Włochy: Ogromne zarobki fryzjerów, elektryków i kierowców

  Fryzjerzy, elektrycy, kierowcy i operatorzy centrali telefonicznej we włoskiej Izbie Deputowanych zarabiają nawet 11 tysięcy euro miesięcznie. Przez rok wzbogacają się zatem aż o 136 tysięcy euro. Najwyższe pensje części pracowników niemal dorównują zarobkom parlamentarzystów.

 • Więcej pracy dla absolwentów liceów i techników

  Wraz z ożywieniem gospodarki przybywa ofert pracy dla osób z wykształceniem średnim i zawodowym.

 • Więcej pracy dla absolwentów liceów i techników

  .... to oferty dotyczące stanowisk kierowniczych. W Polsce osoby ze średnim wykształceniem mogą liczyć na zarobki pomiędzy 1600 zł a 3600 zł brutto. Najwyższe place są oferowane pracownikom ze średnim(...) absolwentów szkół zawodowych oraz liceów i techników - dodaje Beata Szilf-Nitka. O ile sytuacja gospodarcza nie ulegnie zmianie, to w kolejnych miesiącach będziemy obserwować dalszy wzrost liczby ofert pracy...

 • Czy górnicy zarabiają za mało?

  Jak co roku o tej porze przyglądamy się zarobkom w jednym z najbardziej charakterystycznych dla naszego kraju zawodów, czyli górnikom. 4 grudnia przypada bowiem tradycyjne święto polskiego górnictwa - Barbórka. Grudzień to także czas, kiedy w górnictwie wypłaca się wszelkiego rodzaju dodatki, nagrody, deputaty. Ile zarabiają górnicy w naszym kraju?

 • Oferty dla fachowców: Najlepiej we frankach lub w koronach

  Norwegia i Szwajcaria to dwa najbardziej atrakcyjne rynki pracy dla wykwalifikowanych fachowców z Polski. Oferowane tam stawki przewyższają znacznie zarobki w innych krajach Europy.

 • Pracownicy stali oraz tymczasowi zarabiają podobnie

  Porównanie stawek wynagrodzenia pracowników tymczasowych oraz pracowników stałych wskazuje na wyrównywanie się poziomu płac obu grup pracowników, szczególnie na średnich oraz niższych szczeblach. Dość spore różnice w wynagrodzeniach pracowników można w dalszym ciągu zaobserwować na wyższych stanowiskach.

 • Prof. Mączyńska: Działania rządowe na rynku pracy nie wystarczą. W temat powinien włączyć się biznes

  Stopa bezrobocia w Polsce jest na rekordowo niskim poziomie, a jednocześnie w gospodarce brakuje rąk do pracy. Potrzebujemy nie tylko specjalistów z dyplomami szkół wyższych, ale przede wszystkim – absolwentów techników. A ci ostatni mogą nawet liczyć na to, że ich początkowe wynagrodzenia będą wyższe, niż magistrów.

 • Budowlańcy na wagę złota

  W czerwcu i lipcu nowych pracowników najbardziej poszukują firmy budowlane. Jak podaje portal infoPraca.pl, wśród 32 tysięcy ofert pracy, zamieszczonych przez blisko 18 tysięcy pracodawców, 10 proc. dotyczyło zawodów bliskich budownictwa, (inżynierów, murarzy czy zbrojarzy).

 • Prof. Elżbieta Mączyńska: Działania rządowe na rynku pracy nie wystarczą

  Stopa bezrobocia w Polsce jest na rekordowo niskim poziomie, a jednocześnie w gospodarce brakuje rąk do pracy. Potrzebujemy nie tylko specjalistów z dyplomami szkół wyższych, ale przede wszystkim - absolwentów techników. A ci ostatni mogą nawet liczyć na to, że ich początkowe wynagrodzenia będą wyższe, niż magistrów. Dlatego zaniedbywane przez lata szkolnictwo zawodowe wraca do łask. W cenie jest...

 • Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać

  .... Zarobki na tym stanowisku wynoszą około 4 tys. zł netto. Do uciążliwych zawodów można zaliczyć również elektromontera - elektryka . Ekipa składająca się z trzech lub czterech osób, zatrudniona do(...) bardzo często praca bez umowy, czyli na czarno. Ponadto, młodzi ludzie nie chcą pracować fizycznie ani uczyć się w szkołach i technikach zawodowych, ponieważ wykonywane po nich zawody kojarzą się z małym...