• Informacje na temat:

  technik farmaceutyczny zarobki

Artykuły na temat: technik farmaceutyczny zarobki
 • Los tego zawodu jest przesądzony?

  Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomina, że nowelizacja rozporządzenia w sprawie klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego zawiera przesunięcie terminu wygaszania zawodu technik farmaceutyczny.

 • "DzP": Młodzi aptekarze walczą o krótszy okres stażu

  ...i pełnowartościowi pracownicy. Problem jest dobrze znany Związkowi Zawodowemu Techników Farmaceutycznych RP. Jak podkreśla jego prezes, Dominik Żyro, walka o zmianę przepisów trwa już od kilku lat. Na(...)Wielu absolwentów ma zamiar zostać w Krakowie. Ponieważ zgodnie z przepisami, po skończeniu szkoły odbywa się dwuletni staż, trudno obecnie znaleźć miejsce w którejś z aptek. Niestety zarobki...

 • Ten sam zawód, a płace kobiet sporo niższe

  GUS z zebranych od pracowników informacji wyliczył, że lekarz zarabiał średnio 6788,8 zł brutto . Gdy jednak weźmiemy pod uwagę płeć, zarobki są już inne. Dla lekarzy mężczyzn wynosiły średnio 7135,5(...) dzieci do lat 4. Ponadto z powodu urlopów macierzyńskich i wychowawczych mogą omijać je awanse. Z badania GUS wynika także, że nieco lepsze zarobki zarówno w przypadku pań, jak i panów oferuje sektor...

 • Polacy cenią sobie pracę w korporacjach

  Polacy wciąż bardziej cenią pracę w korporacji niż w rodzimej firmie. - Są w stanie znieść większą anonimowość i ciągłą walkę o wyniki w zamian za lepsze zarobki - mówią eksperci do spraw rekrutacji.

 • Nasza gospodarka się odprzemysłowiła. Sny o kominach to mrzonka

  Marzenie o powrocie fabryk, które dadzą wiele dobrych i stabilnych miejsc pracy, to mrzonka. Na wielki comeback przemysłu nie ma co liczyć, a na przyszłość musimy mieć z tyłu głowy, że nie z każdej fabryki należy się cieszyć.

 • "DzP": Młodzi aptekarze walczą o krótszy okres stażu

  Technicy farmaceutyczni nie chcą pracować przez dwa lata za kilkaset złotych miesięcznie i przekonują resort zdrowia do zmiany przepisów - dowiaduje się "Dziennik Polski".