• Informacje na temat:

  telefon dla nastolatki

Artykuły na temat: telefon dla nastolatki
 • Czarna wizja rynku pracy: Etat tylko dla najlepszych. Reszta z nas będzie wegetować

  Dużo roboty, mało rąk i głów, które mogłyby ją wykonywać. Wysokie pensje, poszanowanie dla każdego, kto będzie mógł i chciał pracować. Zwłaszcza dla starszych osób, bo to najcenniejsi pracownicy. Etaty zamiast śmieciówek, duża rola związków zawodowych, pracodawcy dbający o komfort pracowników. To jeden z możliwych scenariuszy mówiących o tym, w jaki sposób będzie wyglądał rynek pracy w Polsce A.D...

 • Według użytkowników smartfonów, zalanie jest drugą najczęstszą przyczyną uszkodzenia telefonu. Uszkodzenie sprzętu wodą w lany poniedziałek nie zostanie naprawione w ramach gwarancji producenckiej, ratunkiem mogą okazać się niektóre opcje ubezpieczenia sprzętu, tzw. przedłużone gwarancje. Okoliczności w jakich doszło do uszkodzenia sprzętu zgłaszane przez właścicieli smartfonów brzmią często jak

 • Asystent pocztowy, hostessa sprzedająca kostiumy kąpielowe, dostawca pizzy, praca przy kręceniu waty cukrowej - to tylko niektóre z ofert pracy sezonowej przygotowanych na lato dla młodych ludzi. Nie wystarczy ich jednak dla wszystkich chętnych.

 • W Polsce przybywa młodych dłużników. Na liście Krajowego Rejestru Długów widnieje ponad 2300 nieletnich, a ich zaległości wynoszą obecnie 1,4 mln zł. Najmłodsi mają po 14 lat. Jest ich 34.

 • Co musisz wiedzieć o wakacyjnej pracy?

  ...więcej niż 7 godzin dziennie i 35 godzin tygodniowo. Kodeks Pracy reguluje także rodzaj pracy. - Nieletni może wykonywać jedynie lekką pracę, która nie spowoduje zagrożenia dla jego zdrowia, życia, albo(...) telefonów komórkowych do opakowań, pakowaniu gadżetów z gazetami itp. - Przewidujemy, że w tym roku będzie więcej ofert pracy niż w ubiegłe wakacje. Zwiększa się nie tyle ilość miejsc pracy co liczba...

 • Spersonalizowane oferty na podstawie historii zakupowych, zainteresowań i zachowań konsumentów w Sieci to dziś codzienność. Skąd e-biznes ma tak wiele danych o Internautach? Jak te dane wykorzystuje? Czy z punktu widzenia konsumenta internetowa inwigilacja może być korzystna?

 • McKorporacje

  Miało być na chwilę - na słuchawce w infolinii, w barze z fast foodem, zanim rozpoczną prawdziwą karierę. Ale okazuje się, że innej pracy dla młodych nie ma.

 • Bankowe konto osobiste do zadań specjalnych - przewodnik

  Konto osobiste w banku ma już niemal każdy, kto pobiera stałe wynagrodzenie. Choć wydaje się, że rachunek rozliczeniowy albo bankowe konto internetowe to proste produkty, które nie różnią się między sobą, warto przed wyborem konkretnego rodzaju zastanowić się, jakie zadania ma spełniać konto i w jaki sposób chcesz z niego korzystać. Możesz zdziwić się, jak wiele funkcji może pełnić konto online.

 • ...jest sprawą indywidualną. Radość dla nastolatka Nastolatki uwielbiają elektroniczne gadżety. Nie musimy jednak wykosztowywać się(...)Bezpieczna klasyka Jeśli brakuje nam pomysłu na prezent dla teścia, ojca lub brata, postawmy na klasyczne drobiazgi. Krawat, pasek albo portfel zawsze się przydadzą. A paniom możemy ofiarować ładną...

 • Rodzic konsument, czyli największa zakała szkoły

  Dziś nauka to usługa edukacyjna. Szkoła to salon, który ją oferuje. W tym układzie rodzic zmienił się w klienta. Najczęściej roszczeniowego, z ograniczonym zaufaniem. Czyli szkolną zakałę, którą przeklinają nauczyciele.