• Informacje na temat:

  telekomunikacja polska stacjonarna

Artykuły na temat: telekomunikacja polska stacjonarna
 • Pani Barbara ma 81 lat. Od lat miała telefon stacjonarny w Orange (dawnej Telekomunikacja Polska). Aż tu któregoś...

 • UOKiK wszczyna postępowania przeciw Telekomunikacji Stacjonarnej

  UOKiK wszczął dwa postępowania przeciwko Telekomunikacji Stacjonarnej. To wynik licznych skarg od konsumentów i rzeczników konsumentów, poinformował Urząd. Wśród zarzutów jest m.in podszywanie się pod dotychczasowego operatora, przede wszystkim spółkę Orange.

 • Cyfryzacja nas odmieni

  W 2015 r. przychody operatorów telekomunikacji pierwszy raz od kilku lat wzrosły - głównie dzięki światłowodowemu dostępowi do internetu. Technologie zmieniają rynek - pośrednio, poprzez nowego klienta.

 • Operator telefoniczny Twoja Telekomunikacja może wprowadzać konsumentów w błąd

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów sprawdzi, czy operator telefoniczny Twoja Telekomunikacja wprowadza konsumentów w błąd. Do Urzędu i rzeczników konsumentów trafiło ok. 450 zgłoszeń od klientów firmy - podał UOKiK, który wszczął postępowanie przeciw przedsiębiorcy.

 • Operatorzy telekomunikacyjni muszą wydać miliardy, by zarabiać

  Inwestycje w wyższej jakości sieci, Big Data, chmura i lepsze usługi napędzają sektor telekomunikacji. Rynek wkrótce zdominują rozwiązania internetowe, a internet rzeczy wyznaczy kierunek rozwoju.

 • Orange chce wprowadzić Polaków w nową erę internetu. Ale tylko wybranych

  Orange Polska zaprezentował nową ofertę stacjonarnego internetu, w oparciu o technologię światłowodową. Jeden z największych polskich telekomów obiecuje "najszybszą sieć w Polsce" o prędkości do 600 Mb/s. Na dzisiejszej konferencji poznaliśmy szczegóły oferty oraz cennik.

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Rośnie konkurencja na rynku telekomunikacyjnym

  Rynek telekomunikacyjny staje się coraz bardziej konkurencyjny. Operatorzy kablowi, mobilni, stacjonarni czy satelitarni oferują podobne pakiety. Wyróżnić mogą się jednak jakością usług, ich większą dostępnością i szerszym zasięgiem. Szykuje się wojna o miliony gospodarstw domowych.

 • Orange Polska: Program dobrowolnych odejść w 2016 roku objął 1030 osób

  Program dobrowolnych odejść Orange Polska objął w 2016 roku 1.030 osób. 982 pracowników złożyło wnioski o dobrowolne odejścia, a zgodę dostało 889 osób - podała Krajowa Sekcja Pracowników Telekomunikacji NSZZ "Solidarność".

 • Wzrosną ceny rozmów telefonicznych?

  Deregulacja rynku telefonii stacjonarnej w Unii Europejskiej ma wzmocnić telekomy, by te ruszyły z potrzebnymi inwestycjami. Drugą stroną medalu może być wzrost cen za rozmowy telefoniczne.