• Informacje na temat:

  telekomunikacja polska tp

Artykuły na temat: telekomunikacja polska tp
 • Pani Barbara ma 81 lat. Od lat miała telefon stacjonarny w Orange (dawnej Telekomunikacja Polska). Aż tu któregoś...

 • Sieć 5G w Polsce? Nie z obecną infrastrukturą telekomunikacyjną

  Każdego dnia miliardy ludzi na świecie korzystają z dostępu do internetu. Nie wyobrażamy sobie dnia bez sprawdzenia Facebooka czy Instagrama na naszych smartfonach. Dostęp do międzynarodowej sieci zapewniają nam technologie przesyłania danych. O sytuacji telekomunikacyjnej w Polsce oraz raporcie Fundacji Republikańskiej dotyczącym zagrożeń w kwestii przesyłania danych rozmawiamy z Dominikiem Mazurem, wiceprezesem zarządu Fundacji.

 • Ile można zarobić w telekomunikacji?

  Telekomunikacja była w 2014 roku jedną z najwyżej opłacanych branż. Pracownicy w niej zatrudnieni otrzymywali przeciętnie 5500 zł brutto miesięcznie - wynika z przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń.

 • Telekomunikacja: Niewiele skarg składanych na uciążliwy telemarketing

  Przepisy, które miały ukrócić nękanie konsumentów przez telefon czy e-mail, pozostają martwe. W ciągu dwóch lat wszczęto zaledwie cztery postępowania przeciwko naruszającym je firmom.

 • Ile zarabiają pracownicy telekomunikacji?

  ...wynagrodzenia wyniosła 9173 zł. Natomiast połowa konsultantów telefonicznych zarabiała poniżej 2600 zł. Wykres 1. Mediany wynagrodzeń na wybranych stanowiskach  w branży telekomunikacja w 2013 roku (w zł...

 • UOKiK: Maksymalna kara dla spółki PGT

  Karę w wysokości prawie 2 mln zł nałożył Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na spółkę PGT, działającą pod nazwą handlową "Telefonia Polska Razem" - poinformował UOKiK. Zdaniem Urzędu firma wprowadzała konsumentów w błąd.

 • Wynagrodzenia w telekomunikacji w 2013 roku

  Płace osób pracujących telekomunikacji należały do jednych z najwyższych w Polsce. Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, mediana wynagrodzeń całkowitych brutto w branży telekomunikacyjnej wyniosła w 2013 roku 5600 złotych.

 • UOKiK wszczyna postępowania przeciw Telekomunikacji Stacjonarnej

  UOKiK wszczął dwa postępowania przeciwko Telekomunikacji Stacjonarnej. To wynik licznych skarg od konsumentów i rzeczników konsumentów, poinformował Urząd. Wśród zarzutów jest m.in podszywanie się pod dotychczasowego operatora, przede wszystkim spółkę Orange.

 • W Polsce brakuje aż 50 000 programistów

  Systemes, G2A, IGT, Samsung, Scaleworks, StepStone Services Mecenasi: Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Izba Informatyki...

 • Operatorzy telekomunikacyjni muszą wydać miliardy, by zarabiać

  Inwestycje w wyższej jakości sieci, Big Data, chmura i lepsze usługi napędzają sektor telekomunikacji. Rynek wkrótce zdominują rozwiązania internetowe, a internet rzeczy wyznaczy kierunek rozwoju.