• Informacje na temat:

  telekomunikacja zarobki

Artykuły na temat: telekomunikacja zarobki
 • Zarobki specjalistów w 2016 r.

  Najlepiej opłacanymi branżami były IT i telekomunikacja. Najgorzej płatne okazały się usługi dla ludności oraz nauka i szkolnictwo.

 • Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych rosną

  Jak wynika z najnowszego raportu PwC "Wynagrodzenia zarządów i rad nadzorczych"największych spółek giełdowych w ubiegłym roku. Poziom wynagrodzeń najwyższej kadry zarządzającej utrzymują się na stabilnym poziomie a nawet rosną przeciętnie o ok. 3% w stosunku do 2013 roku.

 • Ile można zarobić w telekomunikacji?

  Telekomunikacja była w 2014 roku jedną z najwyżej opłacanych branż. Pracownicy w niej zatrudnieni otrzymywali przeciętnie 5500 zł brutto miesięcznie - wynika z przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń.

 • Parlament Europejski przegłosował we wtorek propozycję wprowadzenia mechanizmu finansowania miejsc, gdzie udostępniany będzie bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Koszt inwestycji, które umożliwią powstanie 6 tys. miejsc dostępowych, to 120 mln euro.

 • Ile zarabiają pracownicy telekomunikacji?

  ...całkowitych brutto osób pracujących  na różnych szczeblach zatrudnienia w branży telekomunikacyjnej w 2013 roku Warto również przeanalizować zarobki pracowników zajmujących wybrane stanowiska(...) wynagrodzenia wyniosła 9173 zł. Natomiast połowa konsultantów telefonicznych zarabiała poniżej 2600 zł. Wykres 1. Mediany wynagrodzeń na wybranych stanowiskach  w branży telekomunikacja w 2013 roku (w zł...

 • Plan Morawieckiego: Polska ma zbyt niski poziom inwestycji

  Polska ma zbyt niski poziom inwestycji, zarówno na tle regionu, jak i krajów które dogoniły pod względem poziomu życia państwa rozwinięte (patrz również: Raport FOR "Następne 25 lat"). Wicepremier Morawiecki słusznie zwraca uwagę na potrzebę inwestycji i dalszej budowy kapitału krajowego, zamiast konsumpcji finansowanej długiem, w szczególności zagranicznym. Niestety rząd w ramach programu "Rodzina 500+" planuje właśnie napędzać konsumpcję zwiększając zadłużenie.

 • Zarobki w firmach różnej wielkości w 2016

  Z danych wynika, że większe firmy płaciły więcej. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Im większa firma, tym wyższe wynagrodzenia. Zauważyć można również, że w większych miastach wynagrodzenia są wyższe niż w firmach tej samej wielkości w mniejszych miastach. Niezmiennie wśród najlepiej opłacanych branż są IT, telekomunikacja i bankowość...

 • Centra miast się wyludniają. Przyczynia się do tego program Mieszkanie dla Młodych

  Programy takie jak Mieszkanie dla Młodych, choć dają szansę młodym ludziom na zakup pierwszego mieszkania, to równocześnie przyczyniają się do wyludniania centrów miast. Polska potrzebuje więc lepszego planowania przestrzennego i myślenia perspektywicznego o budownictwie mieszkaniowym. Pomógłby także rządowy program wspierający budownictwo pod wynajem.

 • Zarobki w Warszawie w 2015 roku

  .... Tuż za nią w zestawieniu znalazły się telekomunikacja i bankowość. Z kolei najniższe wynagrodzenia otrzymywali pracownicy zatrudnieni w usługach dla ludności oraz kulturze i sztuce. Zarobki(...) brutto. Natomiast po włączeniu do obliczeń stolicy, mediana dla mazowieckiego wzrosła do 4928 zł brutto. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016 Zarobki...

 • Ostatnie dwa tygodnie były bardzo korzystne dla brytyjskiej waluty. - Funt od połowy sierpnia wzrósł o ponad 30 gr i w czwartek był notowany powyżej granicy 5.20 zł. Przyszłość dla szterlinga nie rysuje się jednak w jasnych barwach, zwłaszcza gdy spojrzymy na rachunek obrotów bieżących Wysp - komentuje Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl.