• Informacje na temat:

  telemarketer zarobki

Artykuły na temat: telemarketer zarobki
 • Zarobki sprzedawców w centrach sprzedaży telefonicznej i internetowej

  ...pory wynosiły zarobki prowadzących sprzedaż telefoniczną i internetową?

 • Ranking najgorzej opłacanych stanowisk w 2009 roku

  Jak pokazują dane Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak, zdecydowanie najgorzej w 2009 roku wiodło się szwaczkom. Ich zarobki kształtowały się na poziomie 1396 PLN brutto (mediana) i były zaledwie o 120 PLN wyższe od ustawowej płacy minimalnej.

 • Zarobki sprzedawców w centrach sprzedaży telefonicznej i internetowej

  ...tej pory wynosiły zarobki prowadzących sprzedaż telefoniczną i internetową?

 • Pracownik pilnie poszukiwany

  Na Mazowszu brakuje robotników drogowych, sprzątaczek, telemarketerów. W powiatowych urzędach pracy czekają na nich oferty. Ale chętnych nie ma - pisze "Życie Warszawy".

 • Niemal codziennie mamy kontakt z telemarketerami. Namawiają nas na zakupy, umowy. Warto więc znać ich triki, ale też i swoje prawa klienta.

 • Praca młodzieży w wakacje nie jest standardem

  Praca młodzieży w wakacje nie jest jeszcze w Polsce standardem - uważa Anna Machalica-Pułtorak ze stowarzyszenia "Otwarte Drzwi", które współorganizuje młodzieżową giełdę pracy. Jej zdaniem, kto chce pracować w wakacje, znajdzie dla siebie ofertę.

 • Pracownik pilnie poszukiwany

  Na Mazowszu brakuje robotników drogowych, sprzątaczek, telemarketerów. W powiatowych urzędach pracy czekają na nich oferty. Ale chętnych nie ma - pisze "Życie Warszawy".

 • Szukasz pracy? Zobacz jak wprowadzają w błąd

  Aby przyciągnąć jak najwięcej kandydatów do pracy, firmy bezkarnie wprowadzają w błąd. Haczyk tkwi w obcojęzycznych nazwach stanowisk. Zamiast proponowanej w ogłoszeniu posady "managera", można dostać pracę jako... domokrążca - pisze "Dziennik Polski".

 • Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać

  ...i, jak podaje jeden z polskich portali, zarobki podologów wahają się w okolicach 150 tys. dolarów rocznie. Postrzegane jako niewdzięczne i uciążliwe zawody to również akwizytor , telemarketer czy agent(...). Zarobki na tym stanowisku wynoszą około 4 tys. zł netto. Do uciążliwych zawodów można zaliczyć również elektromontera - elektryka . Ekipa składająca się z trzech lub czterech osób, zatrudniona do...

 • Praca dla studentów - sprawdź, jak zarobić najwięcej

  Zbliżające się rozpoczęcie roku akademickiego 2012/2013 skłania studentów do snucia planów na zbliżające się dziesięć miesięcy. Dla wielu z nich oznacza to powrót nie tylko na uczelnię, ale i rozpoczęcie pracy, która pozwoli na pokrycie bieżących wydatków, a czasami nawet na samodzielność. Z najnowszych danych firmy Work Service wynika, że barman, hostessa i pracownik recepcji to zawody, które przynoszą studentom największe średnie zyski.