• Informacje na temat:

  telewizja kaszubska

Artykuły na temat: telewizja kaszubska
 • Dlaczego radio w Polsce jest wciąż tak popularne?

  Wydawać by się mogło, że w dobie internetu, który pozwala jego użytkownikom na dokładną selekcję i personalizację docierających do nich treści, medium takie jak radio powinno znacznie tracić na popularności. Tak się jednak nie dzieje - badania KRRiT pokazują, że radia słucha około 3/4 Polaków i wartość ta od wielu lat jest stała. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy upatrywać przede wszystkim w przyzwyczajeniach Polaków, ale też np. w rosnącej roli lokalnych rozgłośni.

 • Telewizje spoza Warszawy? To w Polsce nierealne

  Niemiecki RTL ma główną siedzibę w Kolonii, konkurencyjna grupa ProSiebenSat.1 pod Monachium. Centrala publicznej ZDF znajduje się w Moguncji. Jedynie publiczny ARD większość programów nadaje ze stolicy Niemiec, czyli Berlina. Jak jest w Polsce? Warszawa, Warszawa i jeszcze raz Warszawa. To tutaj powstaje 90 proc. programów telewizyjnych przygotowywanych na nasz rynek.

 • 10 sukcesów i 10 porażek 2011 roku

  Największym sukcesem mijającego roku na rynku telewizyjnym jest współdziałanie. W tym kontekście warto wymienić dwa porozumienia. Pierwsze to zbliżająca się nieuchronnie fuzja CYFRY+ z n. Nowa platforma będzie mogła skutecznie rywalizować z Cyfrowym Polsatem. Ale platforma Zygmunta Solorza-Żaka nie daje za wygraną. Jej właściciel zaskoczył rynek już wcześniej kupując Polkomtela, operatora Plusa.

 • Raport bieżący nr 32/2007 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd PTS "PLAST-BOX" S.A. informuje,...

 • KRRiT: Abonament kluczowy dla programów dotyczących mniejszości

  - Bez systemowych zmian poboru abonamentu nie poprawi się finansowanie audycji telewizyjnych i radiowych dla mniejszości narodowych i etnicznych - przekonywał w środę posłów z sejmowej komisji Stefan Pastuszka z KRRiT.