• Informacje na temat:

  telewizja na karte hd

Artykuły na temat: telewizja na karte hd
 • Warto teraz załatwić niezbędne formalności. Im dłużej będziemy zwlekać, w tym dłuższej kolejce będziemy musieli czekać.

 • Telewizja w Polsce stoi przychodami platform satelitarnych

  Ubywa Polaków chcących płacić za telewizję. Analitycy szacują, że co prawda roczny spadek jest niewielki (nie przekracza kilku procent), ale to już stały trend, który utrzyma się w najbliższych latach. Nie przekłada się to jednak negatywnie na sprzedaż ani przychody nadawców i operatorów. Płacących jest mniej, ale wybierają oni droższe pakiety usług.

 • Jeśli korzystasz z telefonu na kartę, pamiętaj, że teraz trzeba zarejestrować kartę SIM. Jeśli tego nie zrobisz, nie porozmawiasz.

 • Nowelizacja ustaw o radiofonii i telewizji oraz o opłatach abonamentowych

  Wprowadzenie dla mediów publicznych karty powinności misyjnych przewiduje projekt nowelizacji ustaw o radiofonii i telewizji oraz ustawy o opłatach abonamentowych, który Rada Ministrów przyjęła we wtorek. Projekt nowelizacji przedłożony został przez MKiDN.

 • Przed świętami w galerii handlowej podeszła do mnie ankieterka i zadawała pytania dotyczące świątecznych wydatków. Potem poprosiła o dane z dowodu osobistego, potrzebne, jak twierdziła, do konkursu organizowanego przez firmę. Skusiła mnie cennymi nagrodami i pozwoliłam spisać z dowodu moje imię, nazwisko i PESEL. Po powrocie usłyszałam w telewizji informację o oszustach wyłudzających dane osobowe. Czym grozi utrata danych? Halina L., Pruszcz Gdański

 • Kołodziejski: Do KRRiT wpłynęło 250 tys. wniosków o umorzenie zaległych opłat abonamentowych

  250 tys. wniosków o umorzenie zaległości abonamentowych (albo o rozłożenie na raty) wpłynęło do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - powiedział we wtorek w Polskim Radiu 24 przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski.

 • Mamy czwórkę dzieci. Jakoś wiążemy koniec z końcem, bo dorabiam na zlecenie jako księgowa, a mąż pracuje po nocach w firmie ochroniarskiej. Nie kwalifikujemy się do uzyskania zasiłków z pomocy społecznej, bo dochód rodziny jest za duży. Słyszałam w telewizji, że mają być jakieś ulgi dla takich rodzina jak nasza. Czy to prawda? Ewa z Krakowa

 • Chudsze lata platform cyfrowych

  Kolebką płatnej telewizji są Stany Zjednoczone. To za Oceanem w 1948 roku narodziła się telewizja kablowa. Na tamtejsze trendy patrzą więc uczestnicy rynku z całego świata. Nie są one zachęcające. Henry Blodget, redaktor naczelny amerykańskiej edycji "Business Insidera", podzielił się ostatnio kilkoma prognozami dotyczącymi najbliższej przyszłości świata mediów. Zostały zaprezentowane w polskiej

 • Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez tych mediów. Ale nie musimy płacić za nie aż tyle. Obniżmy rachunki nawet o 300 zł.

 • Czy zasilona miliardami z budżetu TVP będzie lepsza?

  Szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański poinformował, że w 2019 roku abonament rtv przejdzie do historii. Choć nikt nie będzie musiał płacić za TVP z własnego portfela, to zapłacimy jako Polacy wszyscy - z budżetu państwa. Czy TVP powinna dalej kodować swoje kanały?