• Informacje na temat:

  telewizja przez internet

Artykuły na temat: telewizja przez internet
 • ...telekomunikacyjnego o przeniesienie do nowego domu numeru telefonu oraz – zawartych w tym samym pakiecie – telewizji i internetu. Dowiedziała się, że z telefonem stacjonarnym nie ma kłopotu, ale(...) zasięgiem sieci albo na obszarze innej strefy numeracyjnej (wiąże się ze zmianą numeru kierunkowego). Zupełnie inaczej jest natomiast z telewizją i internetem Zawierając umowę o świadczenie tych...

 • Informacje o śmierci tradycyjnej telewizji są mocno przesadzone, ale komercyjne stacje mają powód do niepokoju - pisze "Puls Biznesu".

 • Co pewien czas warto przejrzeć umowy, które podpisaliśmy na różne usługi, np. telefonii komórkowej, telewizji czy internetu, by przypomnieć sobie, do kiedy...

 • Nastał czas ucieczki od telewizji?

  Reklamodawcy odwracają się od telewizji. Tracą przede wszystkim duże kanały. Ich kosztem rośnie rynek reklamy w internecie. Coraz więcej reklamodawców decyduje się na umieszczenie reklam wideo w sieci, korzystając na rosnącej dostępności szerokopasmowego dostępu do internetu. W coraz trudniejszej sytuacji jest też prasa.

 • ..., a ile wynosi rata za „telefon za złotówkę”. 2. Wybierając model telefonu, zastanów się, czy nowoczesny smartfon, polecany przez sprzedawcę, na pewno ci się przyda? Czy będziesz korzystać ze(...) telekomunikacyjne szybko tanieją, co oznacza, że umowę na korzystniejszych warunkach będziesz mogła podpisać już za rok. 4. Wybierając kablówkę i pakiet internetowy, kieruj się przede wszystkim swoimi...

 • Telewizja w Polsce stoi przychodami platform satelitarnych

  Ubywa Polaków chcących płacić za telewizję. Analitycy szacują, że co prawda roczny spadek jest niewielki (nie przekracza kilku procent), ale to już stały trend, który utrzyma się w najbliższych latach. Nie przekłada się to jednak negatywnie na sprzedaż ani przychody nadawców i operatorów. Płacących jest mniej, ale wybierają oni droższe pakiety usług.

 • Każdy z nas ma prawo wybrać sobie dowolnie sprzedawcę energii, telefonu czy dostępu do internetu. Nie ma w prawie też żadnych ograniczeń, jak często można zmieniać sprzedawcę mediów. O tym decyduje sam klient. Warto więc szukać takich sprzedawców, którzy zaoferują nam najlepsze warunki. Na rynku jest wielu operatorów telewizji kablowej i internetu oraz sprzedawców energii...

 • Telewizja naziemna w przyszłości płatna?

  W 2017 roku kanały nadawców komercyjnych RTL, ProSieben, SAT.1 i VOX w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w Niemczech zostaną zakodowane. Będzie to się wiązało ze wprowadzeniem miesięcznej opłaty za dostęp do tych kanałów. Czy Polska pójdzie za przykładem Niemiec i za możliwość oglądania popularnych polskich kanałów w NTC również trzeba będzie w przyszłości płacić?

 • Korzystanie z internetu to przyjemność i komfort, a dodatkowo wydatki na niego możesz odliczyć od dochodu. Kontynuujemy porady ekspertów Ministerstwa Finansów, jak sprawnie rozliczyć się z podatku.

 • CBOS: Telewizja wciąż najpopularniejszym źródłem informacji, mimo to spadek wiarygodności

  Telewizja pozostaje najpopularniejszym źródłem informacji - wynika z badania CBOS. Informacje w tv śledzi 64 proc. badanych. Zdaniem ankietowanych, programy informacyjne i publicystyczne największych stacji telewizyjnych straciły, w stosunku do 2012 r., na wiarygodności i mniej zasługują na zaufanie.