• Informacje na temat:

  telewizja republika

Artykuły na temat: telewizja republika
 • Masz zastrzeżenia do treści programów TV czy emitowanych reklam? Możesz złożyć skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która zbada sprawę.

 • TV Republika wybuduje polskie Hollywood?

  Jak informuje portal Wirtualne Media, TV Republika uruchamia filmowy kanał pod nazwą Republika Film. Nadawca we wniosku o koncesję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zobowiązał się, że w godzinach 6-23 filmy fabularne będą stanowić 40 proc. ramówki.

 • Jak wygląda majątek przeciętnego sędziego? Żyje godnie, ale bez przepychu

  ...nie mają też skłonności do ryzyka. Pojedynczy posiadają akcje spółek. Tylko jeden z nich ma ich duży pakiet. W tym papiery wyemitowane przez Telewizję Republika. W Sądzie Najwyższym występuje jednak...

 • Złote czasy dla TV Republika

  Jeszcze parę miesięcy temu dziennikarze TV Republika byli wyśmiewani i powszechnie krytykowani przez kolegów z innych redakcji. Teraz rozdają karty w Telewizji Polskiej i awansują do jej najważniejszych programów informacyjnych. Symbolem "dobrej zmiany" w TV Republika jest zapowiedź uruchomienia dodatkowego kanału przez nadawcę. Czy będziemy mieć lawinę transferów z innych stacji do prawicowej

 • Irlandzki związek zawodowy TEEU zajął się rzecznictwem praw 200 Polaków zatrudnionych przez katowickie przedsiębiorstwo ZRE (Zakłady Remontowe Energetyki), którzy z powodu zerwania kontraktu z ich pracodawcą nie otrzymali wynagrodzenia, w niektórych przypadkach nawet przez 6 tygodni.

 • Czy Bartłomiej Misiewicz pomoże TV Republika?

  Były rzecznik ministerstwa obrony narodowej i bohater niezliczonych memów Bartłomiej Misiewicz prawdopodobnie poprowadzi program o obronności i bezpieczeństwie państwa w TV Republika.

 • Zieliński : Nasza oferta dla służb jest wystarczająca

  Zieliński odniósł się tym samym do wtorkowego stanowiska Zarządu Głównego NSZZ Policjantów, który ocenił propozycję porozumienia przedstawioną przez MSWiA. Związkowcy poinformowali, że "nad pełnym porozumieniem i nad zawieszeniem protestu trzeba będzie jeszcze popracować".  Jarosław Zieliński, który w środę rano był gościem telewizji Republika, powiedział, że w żadnej innej części sfery...

 • Kolejna prawicowa telewizja na polskim rynku

  Już w najbliższą niedzielę (18 czerwca) zadebiutuje internetowa telewizja wPolsce.pl. Na razie internetowa, ale jej twórcy myślą również o nadawaniu z satelity, w sieciach kablowych i być może w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  Wyższa Szkoła Kultury Medialnej i Społecznej to uczelnia fenomen. Absolwenci uczelni ojca Tadeusza Rydzyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy.

 • Nowa telewizja publicystyczno-informacyjna w sieciach kablowych

  Jak z nieoficjalnych źródeł dowiedział się portal satkurier.pl, związana ze spółką Fratria internetowa telewizja wPolsce.pl ma już we wrześniu br. trafić do oferty pierwszych sieci kablowych. W następnych miesiącach kanał chce pojawić się również na satelicie, dzięki czemu mogliby go oglądać również abonenci nc+ i Cyfrowego Polsatu.