• Informacje na temat:

  telewizja republika

Artykuły na temat: telewizja republika
 • Masz zastrzeżenia do treści programów TV czy emitowanych reklam? Możesz złożyć skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która zbada sprawę.

 • TV Republika wybuduje polskie Hollywood?

  Jak informuje portal Wirtualne Media, TV Republika uruchamia filmowy kanał pod nazwą Republika Film. Nadawca we wniosku o koncesję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zobowiązał się, że w godzinach 6-23 filmy fabularne będą stanowić 40 proc. ramówki.

 • Jak wygląda majątek przeciętnego sędziego? Żyje godnie, ale bez przepychu

  ...nie mają też skłonności do ryzyka. Pojedynczy posiadają akcje spółek. Tylko jeden z nich ma ich duży pakiet. W tym papiery wyemitowane przez Telewizję Republika. W Sądzie Najwyższym występuje jednak...

 • Złote czasy dla TV Republika

  Jeszcze parę miesięcy temu dziennikarze TV Republika byli wyśmiewani i powszechnie krytykowani przez kolegów z innych redakcji. Teraz rozdają karty w Telewizji Polskiej i awansują do jej najważniejszych programów informacyjnych. Symbolem "dobrej zmiany" w TV Republika jest zapowiedź uruchomienia dodatkowego kanału przez nadawcę. Czy będziemy mieć lawinę transferów z innych stacji do prawicowej

 • Irlandzki związek zawodowy TEEU zajął się rzecznictwem praw 200 Polaków zatrudnionych przez katowickie przedsiębiorstwo ZRE (Zakłady Remontowe Energetyki), którzy z powodu zerwania kontraktu z ich pracodawcą nie otrzymali wynagrodzenia, w niektórych przypadkach nawet przez 6 tygodni.

 • Czy Bartłomiej Misiewicz pomoże TV Republika?

  Były rzecznik ministerstwa obrony narodowej i bohater niezliczonych memów Bartłomiej Misiewicz prawdopodobnie poprowadzi program o obronności i bezpieczeństwie państwa w TV Republika.

 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  Wyższa Szkoła Kultury Medialnej i Społecznej to uczelnia fenomen. Absolwenci uczelni ojca Tadeusza Rydzyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy.

 • Kolejna prawicowa telewizja na polskim rynku

  Już w najbliższą niedzielę (18 czerwca) zadebiutuje internetowa telewizja wPolsce.pl. Na razie internetowa, ale jej twórcy myślą również o nadawaniu z satelity, w sieciach kablowych i być może w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

 • W Irlandii jest ponad 120 tys. Polaków, są najliczniejszą mniejszością

  ...tam 19,4 proc. "Dane te dowodzą, iż irlandzkie społeczeństwo w ostatnich dziesięciu latach bardzo się zróżnicowało" - zaznaczyła telewizja RTE. KOMENTARZ INTERIA.PL Polacy realizują swoje...

 • Nowa telewizja publicystyczno-informacyjna w sieciach kablowych

  Jak z nieoficjalnych źródeł dowiedział się portal satkurier.pl, związana ze spółką Fratria internetowa telewizja wPolsce.pl ma już we wrześniu br. trafić do oferty pierwszych sieci kablowych. W następnych miesiącach kanał chce pojawić się również na satelicie, dzięki czemu mogliby go oglądać również abonenci nc+ i Cyfrowego Polsatu.