• Informacje na temat:

  temperatura turcja

Artykuły na temat: temperatura turcja
 • Polska Bangladeszem Europy? Tak wygląda biedapraca w przemyśle odzieżowym nad Wisłą

  Polski przemysł odzieżowy jest silnie rozdrobniony, oferuje niskie wynagrodzenia, trudne warunki pracy, nie zapewnia stabilności zatrudnienia, a jego pracownicy są bardzo słabo uzwiązkowieni. To wnioski z najnowszego raportu. "Uszyte w Polsce", który ukazuje warunki pracy i płacy w przemyśle odzieżowym nad Wisłą.

 • Poradzimy sobie bez gazu z Rosji. Ale jeszcze nie teraz

  Trzeba się modlić o łagodną zimę. Mróz, tak samo jak rosyjska groźba przykręcenia kurka z błękitnym paliwem, to dziś największy problem dla sprawnego funkcjonowania polskiego systemu gazowego. Jeśli temperatura mocno spadnie i taka pogoda utrzyma się przez kilka tygodni lub jeśli Moskwa zdecyduje się ograniczyć przesył na Zachód - kryzys murowany.

 • Wczasy, wyjazdy, wycieczki...

 • Nadeszła jesień, a zatem czas podsumowań sezonu wakacyjnego w Polsce i Europie. Jeszcze na długo przed jego rozpoczęciem mówiło się, że największy wpływ na wybór wakacyjnej destynacji w Europie będzie miała napięta sytuacja międzynarodowa spowodowana przedłużającym się konfliktem na Bliskim Wschodzie, który położył się cieniem na wynikach branży turystycznej w dotychczas popularnym Egipcie i nie mniej atrakcyjnej Turcji. Gdzie zatem Europejczycy, a wśród nich Polacy postanowili spędzić lato...

 • Cudzoziemcy uratują nam rynek pracy. Niech tylko przyjadą. Trzeba ich zachęcić

  ...w szklarniach, na polach czy w zakładach produkcyjnych. - Żaden Holender nie chce przez 8 - 9 godzin pracować np. w fabryce sałatek, gdzie temperatura nie przekracza 10 stopni Celsjusza i trzeba chodzić...

 • Fabryka sushi z polskim kapitałem chce podbić rynek lokalny i zagraniczny

  Sushi Factory to fabryka z polskim kapitałem. - Dzięki innowacyjnym technikom produkcji wydłużono termin przydatności produktów, co wyróżnia fabrykę spośród konkurencji - przekonuje Dariusz Tubacki z zarządu firmy i zapowiada nie tylko ekspansję na zagraniczne rynki, ale też podbój małych miejscowości w Polsce.

 • Jak wyjechać na wakacje zagraniczne za mniej niż 1000 zł?

  Wakacje przed sezonem szczytowym to nie tylko mniejsza liczba turystów, ale także zdecydowanie niższe ceny za wycieczki zorganizowane. W maju i czerwcu wyjazdy zagraniczne mogą kosztować nawet poniżej 1000 zł. Na atrakcyjne wakacje w tych miesiącach skusiło się prawie 40 proc. więcej Polaków w porównaniu z rokiem ubiegłym.

 • Najlepszy miesiąc w historii Gazpromu

  W marcu Gazprom ustanowił absolutny rekord dostaw gazu do krajów europejskich. Wyeksportował aż 19,6 mld m3 "błękitnego paliwa".

 • Sezon na kawony rozpoczęty

  Fala upałów spowodowała, że w Pakistanie (niestety, na razie tylko tam) zaczął się sezon na arbuzy. Pierwsze zbiory są obfite, przybywa klientów. Czekamy na ten smakołyk na naszym rynku!

 • Cypr nie tylko na wakacje

  Polacy często wybierają Cypr dla swoich wakacyjnych planów. Co ciekawe, w ostatnim czasie to także coraz popularniejsze miejsce dla inwestycji w nieruchomości.