• Informacje na temat:

  tempomat

Artykuły na temat: tempomat
 • Hyundai i30: Specjalnie dla Europy

  Samochody marki Hyundai oferowane są w 31 krajach naszego kontynentu za pośrednictwem 2500 salonów. Koreańska firma ze sprzedażą pół miliona egzemplarzy zdobyła już niemal 3 proc. europejskiego rynku, a 90 proc. pojazdów Hyundai sprzedawanych w Europie to modele zaprojektowane, skonstruowane, testowane i produkowane na naszym kontynencie.

 • PE poparł nowe przepisy, które zmniejszą liczbę ofiar wypadków na drogach

  Parlament Europejski w Strasburgu poparł w środę nowe unijne przepisy dotyczące bezpieczeństwa na drogach. Zakładają one wprowadzenie od 2022 roku technologii, które mają zmniejszyć liczbę ofiar wypadków drogowych. Nowe przepisy przewidują wprowadzenie w nowych modelach samochodów niemal 30 systemów, które mają zwiększyć bezpieczeństwo na drogach i zmniejszyć liczbę ofiar wypadków.

 • Ostatnia prosta samodzielnych aut

  To już nie jest wymysł futurologów. Zdaniem przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego w 2020 r. auta zdolne do samodzielnej jazdy po autostradach, a nawet miejskich ulicach, będą sprzedawane masowo.

 • Kamperem na wakacje - ile to kosztuje?

  Podróż kamperem jest porównywana do żeglowania na pokładzie jachtu. Przez wielu jest to uznawane za jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wakacji. Na szczęście nie trzeba być właścicielem dobrze wyposażonego domu na kółkach, żeby móc spędzić czas w stylu wagabundy. Sprawdzamy ile kosztuje wypożyczenie kampera i co powinno znaleźć się na liście niezbędnego wyposażenia.

 • Motoryzacja: Rewolucja krok po kroku

  Jakie samochody będą jeździły po europejskich drogach w przyszłości? Jeszcze długo... takie, jak dziś. Stoimy na progu technologicznej rewolucji, ale będzie to bardzo powolny przewrót.

 • Samochód dobrze wyposażony

  Peugeot 308 SW powstał w oparciu o nową, modułową platformę EMP2 (Efficient Modular Platform). Zapewnia ona duże możliwości modyfikacji rozmiarów samochodu - dzięki niej inżynierowie mogli wydłużyć rozstaw osi. W wersji kombi jest on o 11 cm większy niż w hatchbacku. Z dodatkowych centymetrów ucieszą się głównie osoby siedzące z tyłu - w drugim rzędzie siedzeń zdecydowanie wzrosła ilość miejsca na nogi.

 • Ranking kredytów samochodowych - sierpień 2014

  Z badań MillwardBrown wynika, że kredyt samochodowy to nadal mało popularne narzędzie finansowania zakupu auta wśród Polaków. Choć prawie połowa Polaków posiada kredyt, to na "samochodówkę" decyduje się zaledwie 6 proc. z nas. Sprawdźmy, gdzie finansowanie to będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.

 • Peugeot 308 pobił całą flotę konkurentów

  22 spośród 58 europejskich jurorów przyznało mu maksymalne noty. Łącznie zebrał 307 punktów, bijąc na głowę całą flotę groźnych konkurentów. W ten sposób nowy Peugeot 308 został "Samochodem roku 2014"...

 • Samochody klasy premium kojarzą się z kilkoma konkretnymi markami. Tyle że wygodne, świetnie wyposażone limuzyny z mocnymi motorami oferują też producenci bardziej popularnych samochodów.