• Informacje na temat:

  tester praca

Artykuły na temat: tester praca
 • Zarobki testerów oprogramowania w 2017 roku

  Poza główną grupą stanowisk związanych z tworzeniem oprogramowania, w firmach z branży IT niezbędni są pracownicy zajmujący się weryfikacją poprawności kodu. Testerzy oprogramowania są "filtrem" pomiędzy programistami a finalnym użytkownikiem danego produktu. To testerzy starają się zidentyfikować błędy, tak aby nie wpływały one na użyteczność gotowego programu.

 • INNOMED przyznało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, będą przeznaczone na dopracowanie innowacyjnego w skali świata urządzenia Braster Tester służącego do cyfrowej rejestracji obrazów termograficznych(...) Braster Tester na rynkach światowych.

 • Cadbury poszukuje testera czekolady i kakao. Praca marzeń?

  Znany producent czekolady, Cadbury, zatrudni testerów czekolady i kakao - takie ogłoszenie pojawiło się na oficjalnej stronie internetowej firmy w zakładce "kariera". Jakie kryteria należy spełniać, żeby móc aplikować na to stanowisko? Idealny kandydat musi być entuzjastą słodyczy i mieć wrażliwe kubki smakowe. Do tego powinien być szczery, obiektywny i komunikatywny.

 • Do końca sierpnia 2016 r. BRASTER SA będzie dysponował finalną konsumencką wersją urządzenia BRASTER Tester. Właściciel rewolucyjnej technologii służącej do diagnostyki raka piersi zdecydował, że konsumencki design, projekt techniczny urządzenia oraz przygotowanie industrializacji testera przeprowadzi firma Pezy Group, która wykonywała projekty urządzeń m.in. dla Philipsa.

 • Zarobki testerów oprogramowania w 2018 roku

  Testerzy w branży IT to grupa pracowników odpowiadająca za sprawdzenie i zapewnienie jakości dostarczanego oprogramowania. Weryfikują czy oprogramowanie jest zgodne z założeniami zanim trafi ono do klienta.

 • Braster chce pozyskać z publicznej emisji 2,6 mln akcji kwotę 38,4 mln zł netto, które chce przeznaczyć na rozwój urządzenia Braster Tester oraz realizację strategii do momentu rozpoczęcia jego produkcji. Braster planuje przeniesienie notowań z NewConnect na główny rynek GPW.

 • Tester oprogramowania - największe zarobki w Małopolsce

  W 2012 roku testerzy oprogramowania zarabiali przeciętnie 5100 zł brutto. Na większe płace mogli liczyć ci pracujący w województwie małopolskim. Tam zarobki testerów były najwyższe - wynika z raportu "Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2012 roku", wydanego przez Sedlak & Sedlak.

 • BRASTER SA, właściciel rewolucyjnej technologii służącej do diagnostyki raka piersi, zakończył kolejny etap realizowanych wspólnie z Politechniką Warszawską (PW) prac nad opracowaniem algorytmów sztucznej inteligencji, służących do komputerowej analizy obrazów otrzymanych z urządzenia BRASTER Tester. Otrzymane wyniki potwierdzają potencjał systemu i są zgodne z oczekiwaniami spółki.

 • Wakacyjna praca marzeń dla studenta

  Pilnowanie egzotycznej wyspy, podróżowanie po świecie i opisywanie wrażeń na blogu lub testowanie zjeżdżalni w parkach wodnych - takie oferty pracy można czasem znaleźć w internecie. Chętnych na te kilka stanowiska są jednak setki tysięcy osób z całego świata. Czy to znaczy, że przeciętnemu studentowi pozostaje tylko praca w smażalni ryb nad Bałtykiem albo sprzedaż pamiątek na deptaku...

 • BRASTER S.A. sprzedał wszystkie 2,6 mln oferowanych akcji, pozyskując od inwestorów 39 mln zł brutto (wliczając koszty emisji). Cena emisyjna w pierwotnej ofercie publicznej akcji została ustalona na poziomie 15 zł. Pozyskanie środków pozwoli w pełni zrealizować strategię, której celem jest wprowadzenie urządzenia BRASTER Tester do bezpośredniej sprzedaży do kobiet w drugiej połowie 2016 r.