• Informacje na temat:

  testy nowe kat b

Artykuły na temat: testy nowe kat b
 • Tego nie mów podczas rozmowy rekrutacyjnej

  Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną to znak, że firma jest wstępnie zainteresowana kandydatem. Warto więc dołożyć starań, aby w pełni wykorzystać pojawiającą się szansę i zaprezentować z jak najlepszej strony. Czego unikać podczas rozmowy rekrutacyjnej, aby dobrze wypaść i nie stracić okazji na zdobycie nowej pracy? Radzą eksperci LeasingTeam Group.

 • Zakończył się "Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej"

  Zakończył się piąty "Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej", w którym - oprócz gwiazd w telewizyjnym studiu Jedynki - udział wzięli również internauci na stronach Interii.

 • Świetne zarobki i ciekawa praca to twoje marzenie? Zostań programistą

  ...otrzymujesz certyfikat ukończenia. Ale to nie wszystko. W niektórych szkołach będziesz mieć wsparcie partnerów rekrutacyjnych projektów, a jeśli będziesz jednym z najlepszych kursantów, to organizatorzy...

 • Pierwsze testy produkcji w nowej fabryce Bilfinger Mars Offshore w Szczecinie

  Linia do wytwarzania platform pośrednich jest już skompletowana. 12 października br. w fabryce Bilfinger Mars Offshore w Szczecinie odbyło się uruchomienie testowej produkcji fundamentów morskich elektrowni wiatrowych.

 • Czas odczarować imigrację zarobkową w Polsce

  Imigranci coraz częściej wybierają Polskę jako miejsce, w którym chcą pracować, płacić podatki i rozpocząć nowe życie. I bardzo dobrze - twierdzą specjaliści. Starzejące się społeczeństwo i powstająca wyrwa demograficzna spowodowana m.in. masową emigracją Polaków do państw zachodniej Europy mogą doprowadzić m.in. do niewydolności polskiego systemu ubezpieczeń społecznych.

 • Unikatowy symulator procesów chemicznych ARUZ pozytywnie przeszedł testy

  Zbudowany w łódzkim Technoparku Analizator Rzeczywistych Układów Złożonych (ARUZ) pozytywnie przeszedł testy i jest gotowy do podjęcia pracy. Warte ponad 20 mln zł urządzenie może - zdaniem specjalistów - zrewolucjonizować badania naukowe.

 • ...temu, że oferowane wakaty dotyczą w głównej mierze pracowników linii produkcyjnej Production Operative, szansę na zatrudnienie mają również nasi rodacy. Dobrą wiadomością jest też fakt, że nie na wszystkie stanowiska wymagane jest doświadczenie. Kandydaci powinni się jednak wykazać komunikatywną lub dobrą znajomością języka angielskiego. Trzeba być też przygotowanym na pracę w godzinach nocnych...

 • TAURON Dystrybucja i Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie rozpoczynają współpracę w zakresie badań i rozwoju technologii ładowania autobusów elektrycznych. Firmy przeprowadzą roczne testy pojazdu elektrycznego oraz infrastruktury ładowania w warunkach normalnej eksploatacji.

 • ...!” – chlupoce w telefonie. Z trudem rozpoznaję głos Iwony. W ostatni piątek miesiąca szef wręczył jej wypowiedzenie. „Co teraz? Przecież w naszej branży jest totalna bryndza, nie znajdę nic nowego(...) Polaków wykonuje ten sam przez całe życie, a co piąty zmienia tylko raz! Jesteśmy mniej elastyczni. Ale dlaczego? Według portalu rynekpracy.pl aż 94 proc. z nas jest gotowych zdobyć nowe...

 • Od dziś nowe banknoty w strefie euro

  Od wtorku, 23 września 2014 r., Europejski Bank Centralny rozpoczyna wprowadzanie do obiegu zmodernizowanych banknotów o nominale 10 euro. Mają one nowocześniejsze zabezpieczenia i łatwiej będzie można sprawdzić ich autentyczność. To już drugi modernizowany nominał. Banknoty 5 euro z serii "Europa" są stopniowo wprowadzane do obiegu gotówkowego od maja 2013 r.