• Informacje na temat:

  tms brokers

Artykuły na temat: tms brokers
 • OPZZ chce godzinowej płacy minimalnej

  ...wszystkich przetargach przeprowadzanych przez państwowe firmy oraz instytucje. Członek zarządu TMS Brokers Marek Wołos chwali pomysł związków zawodowych, ale zastrzega, że stawka nie może być zbyt wysoka...

 • - Globalni inwestorzy stracili zaufanie do polskiego rynku finansowego - uważa Paweł Jackowski, dyrektor w TMS Brokers. Taka sytuacja może odbić się na realnej gospodarce poprzez gorszy dostęp do finansowania dla polskiego rządu oraz spółek.

 • Jak zarabiać na pieniądzach banków?

  ...pieniędzmi z karty kredytowej rachunku w Domu Maklerskim TMS Brokers. Chwilę później te same pieniądze można było z powrotem przelać, ale już nie na kartę kredytową, a własny rachunek bankowy. Po całej...

 • TMS Brokers: W pierwszej połowie roku złoty będzie się osłabiał

  W pierwszej połowie 2017 roku na kurs złotego dominujący wpływ będą mieć czynniki zewnętrzne. Umacniająca się gospodarka amerykańska i niepokoje polityczne w Europie osłabią polską walutę - ocenia Konrad Białas, główny ekonomista TMS Brokers. W drugiej połowie roku powinny wziąć górę czynniki lokalne. Przyspieszenie wzrostu gospodarczego, rosnące inwestycje i konsumpcja napędzana programem

 • B. Sawicki (TMS Brokers): Wycena dolara utrzyma się powyżej 4 zł

  Od momentu wyboru Donalda Trumpa na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych złoty wobec dolara stracił na wartości już blisko 5 proc. Zdaniem Bartosza Sawickiego, kierownika departamentu analiz w TMS Brokers, inwestorzy powinni się przyzwyczaić do wyceny przekraczającej 4 zł. Pod koniec roku złoty może natomiast zyskiwać wobec euro i szwajcarskiego franka.

 • Inwestuj i wygraj wyjazd na Wall Street

  W poniedziałek 23 marca 2015 r. wystartuje konkurs inwestycyjny "WallStreet Cup 2015", organizowany przez Dom Maklerski TMS Brokers SA. Nagrodami głównymi są 4 wycieczki do Nowego Jorku.

 • Życie na Wyspach stanie się droższe

  Wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii oznaczają dużą niepewność dla Polaków i droższe życie dla Brytyjczyków z powodu osłabienia funta - ocenia Adam Korecki z TMS Brokers.

 • Sejm przyjął dziś w pierwszym czytaniu projekt ustawy podnoszącej wysokość opłaty paliwowej

  Kornel Kot, analityk rynków finansowych DM TMS Brokers, uważa że podatek od paliw forsowany przez partię rządzącą może przyczynić się do zwiększenia miesięcznego przyrostu cen żywności o nawet 0,5 pp.

 • - Oceniam, że przez najbliższe pół roku frank będzie nadrabiać to, czego nie mógł nadrobić, kiedy kurs był usztywniony - przewiduje Marek Wołos z TMS Brokers.

 • Miniony rok zamyka się wysokim poziomem niepewności o perspektywy globalnej gospodarki i kierunek, w którym podążają rynki. Jak jednak wynika z raportu "Prognozy inwestycyjne 2019 - czy to już bessa?" przygotowanego przez TMS Brokers, nastroje już wkrótce mogą się poprawić