• Informacje na temat:

  toruń gdańsk a1 opłaty

Artykuły na temat: toruń gdańsk a1 opłaty
 • PolskiBus.com uruchamia nową promocję, organizowaną wraz z systemem płatności mobilnych BLIK * Aż do 31 marca 2016 roku Pasażerów nagradzamy 20 proc. kwoty za każdą podróż z PolskiBus.com lub PolskiBusGold.com opłaconą z wykorzystaniem BLIK-a! * Pasażerowie mogą skorzystać z promocji dowolną ilość razy! * Promocja dotyczy wszystkich transakcji, obejmując bilety już od 1 zł + 1 zł opłaty za

 • Zamiast obiecanego systemu elektronicznego poboru opłat, na A1 będą nowe bramki, zapowiada "Dziennik Gazeta Prawna". I ostrzega: podczas wakacji droga nad morze może być drogą przez mękę.

 • Adamczyk: Wprowadzamy nowy, automatyczny system poboru opłat na autostradzie A1

  - Kierowcy jadący koncesyjnym odcinkiem autostrady A1 mogą korzystać z nowej metody płatności automatycznej - AmberGo. Dzięki temu nie potrzebne będą bilety i nie trzeba będzie dokonywać płatności metodą tradycyjną na bramkach wyjazdowych - powiedział w czwartek na konferencji prasowej minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

 • Odchodząca ze stanowiska szefowa resortu infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska rekomenduje swojemu następcy zastąpienie bramek na autostradach elektronicznym systemem poboru opłat. Jej zdaniem nowe rozwiązanie mogłoby ruszyć w 2016 r.

 • Rząd zabiera się za budowę autostrad

  Rząd zabiera się za budowę autostrad. Zacznie od autostrady A1 Grudziądz-Toruń. Ma ją zbudować taniej niż prywatny inwestor i oddać na czas.

 • Nowy, unikatowy sposób podróżowania między polskimi miastami

  Dzisiaj nastąpiło wprowadzenie na polski rynek nowych międzymiastowych i ekspresowych linii autokarowych. Atrakcyjne ceny za przejazd rozpoczynają się od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. Souter Holdings Poland (PolskiBus.com) oferuje osiem nowych krajowych i międzynarodowych połączeń z centrum Warszawy. Nowy przewoźnik obsługuje 16 miast w Polsce oraz cztery europejskie stolice: Berlin

 • Do końca września zapadnie decyzja o systemie opłat za autostrady

  Do końca września zapadnie decyzja, jaki system opłat będzie obowiązywał na autostradach - zapowiedziała wczoraj wicepremier, minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska.

 • Polaczek obiecuje autostradę

  Autostrada A1 będzie gotowa do 2010 r. - zapewnił minister transportu i budownictwa. Ile razy słyszeliśmy już takie zapewnienia?

 • Blisko 450 mln zł zagwarantował w tym roku budżet państwa na przygotowania i budowę południowego odcinka autostrady A-1; to przełomowy rok dla tej jednej z najważniejszych w Polsce inwestycji - podkreślił dziś w Katowicach minister transportu, Jerzy Polaczek.