• Informacje na temat:

  towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych

Artykuły na temat: towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych
 • ...polisy (Link4, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, AVIVA); – na bilety jednorazowe na pociągi TLK, IC, EIC, EIP (37 proc. w wagonach 2 klasy); – na bilety miesięczne imienne w pociągach TLK i IC (49

 • Pełna kontrola kosztów ubezpieczeń, wygoda i szybkość zawierania umów oraz redukcja wydatków, która pozwoli na wielomilionowe oszczędności - to spodziewane efekty przystąpienia spółek Grupy Kapitałowej TAURON do Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych.

 • Wyższe dopłaty do ubezpieczeń robią swoje

  Nawet o jedną czwartą wzrosło zainteresowanie naszych rolników ubezpieczeniami upraw po wprowadzeniu dopłat do składek z budżetu państwa w maksymalnej wysokości 65 proc. Dzięki temu czynnikowi zysk z ubezpieczeń masowych PZU wzrósł w ciągu trzech kwartałów 2017 roku dwuipółkrotnie.

 • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych, czyli TUW PZUW osiągnęło w zeszłym roku niemal trzykrotny wzrost składki i 2,3 mln zł nadwyżki finansowej. W tym roku chce zebrać podobną składkę, zwiększyć nadwyżkę i ubezpieczać coraz więcej samorządów.

 • XSystem S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od września 2011 r., dokonuje kolejnych wdrożeń autorskiego oprogramowania do budowy archiwów cyfrowych i zarządzania obiegiem dokumentów - ACCELO. Spółka zrealizowała w ostatnim czasie implementację swojego systemu dla MACIF Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

 • Decyzja PZU o utworzeniu Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych (PZUW), którego członkami byłyby podmioty lecznicze, wydaje się zaskakująca i niezrozumiała. Nie zapowiadano jej w ogłoszonej w styczniu strategii na lata 2015-2020. Aż tu nagle PZU wydaje komunikat, że 3 listopada Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się na powołanie PZUW. O co w tym chodzi?

 • Adamczyk: Na poczcie nowe ubezpieczenia dla rolników

  Dopłaty w wysokości 65 proc. składki, 500 mln zł dopłat do ubezpieczeń - z takim kapitałem startuje nowy program ubezpieczeń rolniczych.

 • Jak ubezpieczyć altankę, domek letniskowy lub dom całoroczny, ale wykorzystywany tylko latem?

  Sezon działkowy rozpoczął się na dobre. Polacy wyjeżdżają za miasto lub wypoczywają na działkach. Jak ubezpieczyć altankę, domek letniskowy lub dom całoroczny, który wykorzystujemy tylko do celów rekreacyjnych? Jak zabezpieczyć działkę pracowniczą przed kradzieżą?

 • Senat zajmie się dziś rządowym projektem ustawy o ubezpieczeniach upraw i zwierząt gospodarskich. Przepisy mają umożliwić dopłaty z budżetu do rolniczych ubezpieczeń plonów do 65 procent ich stawki. W tym celu zarezerwowano środki przekraczające 900 milionów złotych.

 • TUW-y mają być większe, mocniejsze i ważniejsze dla obywateli Polski i Europy - mówi Grzegorz Buczkowski, członek zarządu TUW SKOK i nowy przewodniczący AMICE, organizacji reprezentującej przeszło 100 ubezpieczycieli wzajemnych z całej Europy.