• Informacje na temat:

  transpost

Artykuły na temat: transpost
 • Raport bieżący nr 32/2009 Podstawa prawna: Inne uregulowania Zarząd Spółki przedstawia kandydaturę Pana Piotra Tomaszewskiego na członka Rady Nadzorczej,...

 • Konsekwencją ogłoszenia przetargu przez Komendę Stołeczną Policji na długoterminowy wynajem samochodów jest rywalizacja największych graczy rynku leasingowego w Polsce o ten kontrakt.

 • Rynek outsourcingu samochodów służbowych w 2010 roku zanotował 2 proc. wzrost w wolumenie (liczbie pojazdów) przy niewielkim 0,2 procentowym spadku liczby klientów rok do roku.

 • Dojrzały rynek CFM

  Wynajem długoterminowy samochodów służbowych, po blisko 10 latach popularyzowania, wszedł w końcu w fazę dojrzałą. Ostatnie miesiące zmagań o klientów, intensywna rywalizacja z konkurencją w atmosferze cięć, likwidacji kratki, wzrostu cen polis ubezpieczeniowych i nienajlepszych przecież nastrojów przedsiębiorców, były swoistym testem na dojrzałość rynku CFM - wynika z najnowszego raportu Instytutu Keralla Research, podsumowującego pierwsze półrocze 2011 roku.

 • Wzrósł rynek outsourcingu samochodów służbowych

  Zlecanie zarządzania flotą samochodową sprawdziło się również w Polsce. Oferta firm Car Fleet Managment zyskała akceptację ponad 16,6 tys. przedsiębiorców, a rynek urósł do 144,9 tys. pojazdów na koniec 2011 roku. Wszystko wskazuje, że wynajem na dobre wszedł do menu narzędzi usprawniających działalność biznesu - wynika z raportu Instytutu Keralla Research, który monitoruje rynek flotowy w Polsce.