• Informacje na temat:

  trasa nad morze s3

Artykuły na temat: trasa nad morze s3
 • ...zawodzie nie może mi grozić rutyna. No i nie powinnam być menedżerem! Morze możliwości zawęziło się, ale nadal nie mam pojęcia, jaki inny zawód mogłabym wykonywać. Wypełniam jeszcze test talentów(...), jeśli była taka potrzeba. Ścieżka zawodowa od zakończenia nauki do emerytury to też trasa. Zdecydowanie długi dystans. Różne rzeczy mogą się zdarzyć po drodze. Ale... Ja oprócz planu „A” (dziennikarka...

 • Znaki zapytania nad gazociągiem Nord Stream 2

  Komisja Europejska ma zastrzeżenia do gazociągu Nord Strem 2. Widoczne są zagrożenia dla Ukrainy.

 • Au-pair na Zielonej Wyspie

  ...zapewniony pokój, wikt i opierunek oraz opiekę medyczną. A to wszystko w urokliwej miejscowości Portmarnock, nad samym morzem, niedaleko Dublina. Zgodziłaś się bez wahania? - Dwa dni się(...) nad dzieckiem i drobnych prac domowych - przyp. red.) w Anglii. Miała odlatywać niedługo, była zafascynowana nadchodzącymi wydarzeniami. Podała mi adres biura pośredniczącego w Głogowie...

 • Polska blokada Nord Stream 2. Można zatrzymać rosyjski gaz w drodze do Niemiec

  Gabinet Mateusza Morawieckiego chce zbudować regionalną koalicję, by nie dopuścić do budowy kontrowersyjnego gazociągu. Koalicja na rzecz blokady budowy gazociągu Nord Stream 2, nie powinna składać się tylko z Polski i Ukrainy. Inne kraje basenu Morza Bałtyckiego mogą się chcieć przyłączyć.

 • Jaki powinien być idealny urlop?

  ...się wypracować kompromis. Zrobili tak: on planował wakacje kilka miesięcy wcześniej i przygotowywał kilka opcji. Planował wyjazd w góry, nad morze, za granicę i jeszcze inne warianty spędzenia urlopu(...) i innowacyjność zawodowa. Wymowny jest tu przykład pewnego menadżera wysokiego szczebla, który twierdził, że w każdym tygodniu przeznacza przynajmniej jeden dzień dla siebie, budując w swojej piwnicy...

 • Wielkim statkiem w piękny rejs

  Na przełomie marca i kwietnia na europejskie wody wracają potężne wycieczkowce. Wśród nich, największy statek pasażerski świata - liczący 360 m długości Allure of the Seas, który będzie w tym roku obsługiwał trasy na Morzu Śródziemnym. Wzrost popularności rejsów wycieczkowych jako formy podróżowania dał się zauważyć nie tylko wśród turystów indywidualnych, ale również wśród firm, które coraz częściej decydują się korzystać z ułatwień oferowanych przez duże linie żeglugowe.

 • Uwaga: W niedzielę ważna zmiana na kolei. Nasze pociągi pojadą szybciej!

  28 dodatkowych pociągów uruchomi PKP Intercity od 14 czerwca do miejscowości turystycznych, w tym m.in. do Świnoujścia, Międzyzdrojów, Szklarskiej Poręby, Wisły czy Zakopanego. W związku z tym od niedzieli zmieni się rozkład jazdy pociągów.

 • Od 2023 r. nie więcej niż 33 proc. importu gazu z jednego kierunku - Tchórzewski

  - Dążymy do tego, by import gazu z jednego źródła był nie większy niż 33 proc. Polska czyni starania w tym kierunku, co stanie się faktem do 2023 r. - zadeklarował w środę minister energii Krzysztof Tchórzewski.

 • Miliony wyrzucone w błoto. Związek podatników punktuje chybione inwestycje

  Nowoczesny parking, z którego nikt nie korzysta, czy obwodnica, po której nie wolno jeździć - to niektóre przykłady marnotrawstwa publicznych pieniędzy. Niemiecki związek podatników apeluje o rozsądek.

 • W czerwcu korekta rozkładu jazdy pociągów

  Korekta rozkładu jazdy pociągów wejdzie w życie od niedzieli 11 czerwca. Na przejazdy trasami, na których podróżnych czekają utrudnienia, kolejarze obniżą ceny biletów - poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe, które odpowiadają za zarządzanie siecią linii kolejowych w Polsce.