• Informacje na temat:

  trasa nad morze s3

Artykuły na temat: trasa nad morze s3
 • ...zawodzie nie może mi grozić rutyna. No i nie powinnam być menedżerem! Morze możliwości zawęziło się, ale nadal nie mam pojęcia, jaki inny zawód mogłabym wykonywać. Wypełniam jeszcze test talentów(...), jeśli była taka potrzeba. Ścieżka zawodowa od zakończenia nauki do emerytury to też trasa. Zdecydowanie długi dystans. Różne rzeczy mogą się zdarzyć po drodze. Ale... Ja oprócz planu „A” (dziennikarka...

 • Czarne chmury nad projektem dyrektywy UE wymierzonej w Nord Stream 2

  Austria, która 1 lipca objęła przewodnictwo w Radzie UE, zapewne nie będzie spieszyć się z pracami nad unijną dyrektywą gazową, która wymierzona jest w Nord Stream 2 - powiedział dziennikarzom unijny dyplomata. - To zła wiadomość dla Polski - wskazał inny.

 • Au-pair na Zielonej Wyspie

  ...zapewniony pokój, wikt i opierunek oraz opiekę medyczną. A to wszystko w urokliwej miejscowości Portmarnock, nad samym morzem, niedaleko Dublina. Zgodziłaś się bez wahania? - Dwa dni się(...) nad dzieckiem i drobnych prac domowych - przyp. red.) w Anglii. Miała odlatywać niedługo, była zafascynowana nadchodzącymi wydarzeniami. Podała mi adres biura pośredniczącego w Głogowie...

 • Znaki zapytania nad gazociągiem Nord Stream 2

  Komisja Europejska ma zastrzeżenia do gazociągu Nord Strem 2. Widoczne są zagrożenia dla Ukrainy.

 • Jaki powinien być idealny urlop?

  ...się wypracować kompromis. Zrobili tak: on planował wakacje kilka miesięcy wcześniej i przygotowywał kilka opcji. Planował wyjazd w góry, nad morze, za granicę i jeszcze inne warianty spędzenia urlopu(...) i innowacyjność zawodowa. Wymowny jest tu przykład pewnego menadżera wysokiego szczebla, który twierdził, że w każdym tygodniu przeznacza przynajmniej jeden dzień dla siebie, budując w swojej piwnicy...

 • Drugi statek spółki Nord Stream układa rury na Bałtyku

  Spółka Gazpromu Nord Stream 2 ignoruje protesty ze strony USA, Ukrainy i Polski. Inwestor przyspiesza prace nad kontrowersyjnym projektem. W rejon budowy gazociągu skierowano drugi statek do układania rur.

 • Polska blokada Nord Stream 2. Można zatrzymać rosyjski gaz w drodze do Niemiec

  Gabinet Mateusza Morawieckiego chce zbudować regionalną koalicję, by nie dopuścić do budowy kontrowersyjnego gazociągu. Koalicja na rzecz blokady budowy gazociągu Nord Stream 2, nie powinna składać się tylko z Polski i Ukrainy. Inne kraje basenu Morza Bałtyckiego mogą się chcieć przyłączyć.

 • Szef Gazpromu: Turecki Potok może dostarczać gaz do Bułgarii i na Węgry

  Gazociąg Turecki Potok, budowany przez rosyjski Gazprom przez Morze Czarne do Turcji, może dostarczać gaz do Bułgarii, Serbii i na Węgry - powiedział prezes zarządu Gazpromu Aleksiej Miller. Ocenił, że do końca 2019 r. powstaną obie nitki gazociągu.

 • Wielkim statkiem w piękny rejs

  Na przełomie marca i kwietnia na europejskie wody wracają potężne wycieczkowce. Wśród nich, największy statek pasażerski świata - liczący 360 m długości Allure of the Seas, który będzie w tym roku obsługiwał trasy na Morzu Śródziemnym. Wzrost popularności rejsów wycieczkowych jako formy podróżowania dał się zauważyć nie tylko wśród turystów indywidualnych, ale również wśród firm, które coraz częściej decydują się korzystać z ułatwień oferowanych przez duże linie żeglugowe.

 • Unia wygrywa przed WTO spór z Rosją w kwestii rynku energii

  UE wygrała z Rosją przed WTO w większości kwestii spornych dotyczących trzeciego pakietu energetycznego oraz rynku energii, m.in. gazu. Orzeczenie Światowej Organizacji Handlu opublikowane zostało w piątek.