• Informacje na temat:

  turcja nieruchomości

Artykuły na temat: turcja nieruchomości
 • Raport: Tam będą zatrudniać w 2012 roku

  Najlepsze perspektywy zatrudnienia w I kwartale 2012 r. będą w sektorach: transport i logistyka oraz finanse, ubezpieczenia, nieruchomości, a także w usługach - wynika z raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia na I kw. 2012 r.

 • Gigantyczna inflacja w Turcji

  Ceny konsumentów w Turcji wzrosły o ponad 24 proc. w ciągu roku. Prawie dwukrotnie wyższa była w tym czasie inflacja producentów. Do tego wskaźniki wyprzedzające koniunkturę gospodarczą nieubłaganie sugerują recesję. Większość problemów Ankary to rezultat całkowicie nieodpowiedzialnej polityki ekonomicznej nastawionej na doraźne stymulowanie koniunktury poprzez nieefektywne inwestycje infrastrukturalne - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

 • Pracodawcy boją się spowolnienia w 2012 r.

  Najlepsze perspektywy zatrudnienia w I kwartale 2012 r. będą w sektorach: transport i logistyka oraz finanse, ubezpieczenia, nieruchomości, a także w usługach - wynika z raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia na I kw. 2012 r.

 • Konflikt w Turcji przybiera na sile

  Konflikt w Turcji pomiędzy Kurdami a władzami w ostatnim czasie nabiera na sile. Tureckie władze zdecydowały się na wprowadzenie w trakcie weekendu godziny policyjnej w miejscach gdzie dochodziło do największego zaognienia działań.

 • Bliski Wschód kierunkiem dla profesjonalistów na rynku pracy

  ...liczyć pracownicy administracji rządowej (ponad 9 tys. euro miesięcznie), menadżerowie (ponad 7 tys. euro), specjaliści z branży nieruchomości, prawa, telekomunikacji i sektora naftowego. Polka, Kinga(...) Emiratów Arabskich (400 osób), dalsze miejsce pod względem liczby wyjeżdżających do pracy zajęła Turcja, Izrael i Arabia Saudyjska. Anna Cześcik, specjalista ds. PR Grupy Pracuj.pl powiedziała, że od...

 • Polski rynek nieruchomości wysoko oceniony!

  Polski rynek nieruchomości jest najwyżej ocenianym w Europie Środkowo - Wschodniej i pozostaje w grupie państw transparentnych, wyprzedzając jednocześnie m.n. Austrię czy Norwegię. Najbardziej transparentne rynki świata to Wielka Brytania, Australia, Stany Zjednoczone, Francja, Kanada, Holandia, Nowa Zelandia, Niemcy, Irlandia, Szwecja i Finlandia.

 • ...i złożyć do niego wniosek o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. – We wniosku można określić sposób wyegzekwowania długu, na przykład z wynagrodzenia za pracę, nieruchomości lub ruchomości – stwierdził...

 • Uwaga: Turecka lira ma poważne problemy

  Nowy tydzień rozpoczęliśmy w spokojnej atmosferze. Główne pary walutowe zmieniły swą wartość na koniec dnia maksymalnie o 0.6 proc. Podobne zmiany miały miejsce w przypadku rynków towarowych. Od początku roku parkiet w Turcji stracił ponad 10 proc.

 • W których krajach najtrudniej znaleźć pracę?

  ...nieruchomości W rozwiniętej Europie recesja najbardziej dotknęła kraje, które mają za sobą wzrost i załamanie szybko rozwijającej się branży budowlanej oraz szybujące w górę ceny nieruchomości. Irlandia(...) pracy. Dzięki wydatkom rządowym Niemcy miały w zeszłym roku najniższy wzrost bezrobocia - o 0,3 punktu. Taki sam był w Norwegii i Australii. Dania, Turcja, Islandia i Hiszpania to jedne z kolejnych...

 • Co oznacza Erdogan dla liry tureckiej

  Istnieje znaczne ryzyko, że porozumienie w sprawie uchodźców pomiędzy UE a Turcją w najbliższych tygodniach ulegnie rozwiązaniu.