• Informacje na temat:

  turcja nieruchomości

Artykuły na temat: turcja nieruchomości
 • Raport: Tam będą zatrudniać w 2012 roku

  Najlepsze perspektywy zatrudnienia w I kwartale 2012 r. będą w sektorach: transport i logistyka oraz finanse, ubezpieczenia, nieruchomości, a także w usługach - wynika z raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia na I kw. 2012 r.

 • Konflikt w Turcji przybiera na sile

  Konflikt w Turcji pomiędzy Kurdami a władzami w ostatnim czasie nabiera na sile. Tureckie władze zdecydowały się na wprowadzenie w trakcie weekendu godziny policyjnej w miejscach gdzie dochodziło do największego zaognienia działań.

 • Pracodawcy boją się spowolnienia w 2012 r.

  Najlepsze perspektywy zatrudnienia w I kwartale 2012 r. będą w sektorach: transport i logistyka oraz finanse, ubezpieczenia, nieruchomości, a także w usługach - wynika z raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia na I kw. 2012 r.

 • Polski rynek nieruchomości wysoko oceniony!

  Polski rynek nieruchomości jest najwyżej ocenianym w Europie Środkowo - Wschodniej i pozostaje w grupie państw transparentnych, wyprzedzając jednocześnie m.n. Austrię czy Norwegię. Najbardziej transparentne rynki świata to Wielka Brytania, Australia, Stany Zjednoczone, Francja, Kanada, Holandia, Nowa Zelandia, Niemcy, Irlandia, Szwecja i Finlandia.

 • Bliski Wschód kierunkiem dla profesjonalistów na rynku pracy

  ...liczyć pracownicy administracji rządowej (ponad 9 tys. euro miesięcznie), menadżerowie (ponad 7 tys. euro), specjaliści z branży nieruchomości, prawa, telekomunikacji i sektora naftowego. Polka, Kinga(...) Emiratów Arabskich (400 osób), dalsze miejsce pod względem liczby wyjeżdżających do pracy zajęła Turcja, Izrael i Arabia Saudyjska. Anna Cześcik, specjalista ds. PR Grupy Pracuj.pl powiedziała, że od...

 • Uwaga: Turecka lira ma poważne problemy

  Nowy tydzień rozpoczęliśmy w spokojnej atmosferze. Główne pary walutowe zmieniły swą wartość na koniec dnia maksymalnie o 0.6 proc. Podobne zmiany miały miejsce w przypadku rynków towarowych. Od początku roku parkiet w Turcji stracił ponad 10 proc.

 • ...i złożyć do niego wniosek o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. – We wniosku można określić sposób wyegzekwowania długu, na przykład z wynagrodzenia za pracę, nieruchomości lub ruchomości – stwierdził...

 • Co oznacza Erdogan dla liry tureckiej

  Istnieje znaczne ryzyko, że porozumienie w sprawie uchodźców pomiędzy UE a Turcją w najbliższych tygodniach ulegnie rozwiązaniu.

 • W których krajach najtrudniej znaleźć pracę?

  ...nieruchomości W rozwiniętej Europie recesja najbardziej dotknęła kraje, które mają za sobą wzrost i załamanie szybko rozwijającej się branży budowlanej oraz szybujące w górę ceny nieruchomości. Irlandia(...) pracy. Dzięki wydatkom rządowym Niemcy miały w zeszłym roku najniższy wzrost bezrobocia - o 0,3 punktu. Taki sam był w Norwegii i Australii. Dania, Turcja, Islandia i Hiszpania to jedne z kolejnych...

 • W tytule raportu hurtem wymieniliśmy kilka wątków, ale ma to swoje uzasadnienie. Co do Wielkiej Brytanii, to o 10:30 poznamy tamtejszą dynamikę sprzedaży detalicznej za czerwiec, prognozy to -0,6 proc. m/m oraz +5 proc. r/r.