• Informacje na temat:

  tv oferty

Artykuły na temat: tv oferty
 • Oferty last minute

  ...1 Atrakcyjny wyjazd za granicę, nawet za pół ceny, jest możliwy. Biura podróży mają takie oferty, jeśli nie sprzedadzą wszystkich miejsc lub ktoś zrezygnuje z wczasów w ostatniej chwili. Na(...) internetowej zakładkę „last minute”. Niezależnie od tego, zdarzają się specjalne oferty pod innymi hasłami, np. Itaka proponuje „I... taki hit”, Grecos „Pakuj się. Wyjazd w ciągu 7 dni”, a Rainbow Tours...

 • Właściciele Piotra i Pawła: Są już konkretne oferty inwestorów

  W listopadzie 2017 roku właściciele sieci Piotr i Paweł rozpoczęli poszukiwanie inwestora, który zapewni dalszy rozwój firmy na konkurencyjnym rynku handlowym. - Proces ten zaowocował złożeniem konkretnych ofert przez inwestorów zainteresowanych inwestycją w sieć - informują właściciele sieci - Piotr i Paweł Wosiowie.

 • Zagraniczne oferty pracy kuszą Polaków

  ...w takich branżach, jak gastronomia, hotelarstwo, rolnictwo, budownictwo, ale też coraz częściej pojawiają się oferty np. z sektora handlowego, produkcyjnego i transportowego. Sprzyja temu zwiększający się(...) potrzebuje pracowników do ogrodnictwa. Wśród ogłoszeń można znaleźć i inne oferty - dla pokojówek i kierowców, z których dostępnością jest coraz gorzej. Z kolei na Islandii poszukiwani są kolporterzy...

 • Zgłoszenie do PUP oferty zatrudnienia

  Przedsiębiorca poszukujący pracownika/pracowników może skorzystać z pośrednictwa w tym zakresie świadczonego przez powiatowe urzędy pracy. W odróżnieniu od biur pośrednictwa pracy, usługi świadczone przez PUP są całkowicie bezpłatne.

 • ...praktyk handlowców, wykorzystujących nieuwagę potencjalnych abonentów i nieznajomość zasad panujących na rynku telekomunikacyjnym. Każdy ma prawo do zmiany operatora i wybrania korzystniejszej oferty...

 • Konsumenci nie ufają sklepom? Większość nie chce otrzymywać spersonalizowanych ofert

  Łącznie 56 proc. badanych nie chciałoby dostawać propozycji zakupowych dostosowanych do ich potrzeb. Więcej mężczyzn niż kobiet nie jest zainteresowanych taką możliwością. Najbardziej przekonane są do niej osoby w wieku 35-44 lata. Mieszkańcy największych polskich miast najczęściej wyrażają zdecydowane "tak" lub "nie".

 • Na targach pracy w Londynie oferty zatrudnienia od największych polskich firm

  Największe polskie przedsiębiorstwa i międzynarodowe firmy działające w Polsce przedstawią w niedzielę oferty zatrudnienia Polakom z Wielkiej Brytanii podczas odbywających się w Londynie targów pracy - przypomina ambasada RP w Wielkiej Brytanii.

 • Głównymi powodami dla których Polacy decydują się zmienić sklep w którym zazwyczaj robią zakupy są atrakcyjna oferta innego sklepu (50 proc.), podwyżka cen produktów w dotychczasowym punkcie sprzedaży (32 proc.) oraz brak zadowalającej oferty promocyjnej (20%).

 • Przed Świętami Bożego Narodzenia mamy bardzo dużo wydatków. Aby podreperować budżet chętnie sięgamy po tzw. chwilówki – pożyczki oferowane przez firmy pożyczkowe – tzw. parabanki. Przed nierozważnym zaciąganiem takich zobowiązań finansowych wielokrotnie ostrzegały m.in. Narodowy Bank Polski (NBP), Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

 • 24 maja 2017 r. wydana została decyzja, mocą której m.in. zakazano spółce Pixel Venture Capital z siedzibą w Warszawie dalszego prowadzenia oferty publicznej akcji zwykłych na okaziciela serii C o wartości nominalnej 0,10 zł każda, emitowanych przez tę spółkę na podstawie memorandum informacyjnego opublikowanego 3 marca 2017 r.