• Informacje na temat:

  tvn meteo

Artykuły na temat: tvn meteo
 • W 2017 roku TVN Meteo Active ma zostać przekształcony w kanał o domu i ogrodzie. Miałby to być polski odpowiednik znanej w Stanach Zjednoczonych stacji HGTV (Home & Garden Television). Celem jest lepsze dostosowanie oferty programowej do potrzeb widzów. Robocza nazwa nowego kanału od TVN ma zawierać słowa "dom" i "ogród" lub ich angielskie odpowiedniki ("home" i "garden").

 • Oglądalność TVN w kwietniu spadła rok do roku do 11,2 proc.

  Oglądalność kanału TVN w grupie wszyscy 4+ spadła w kwietniu do 11,2 proc. z 12,2 proc. rok wcześniej - podał TVN na stronie internetowej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

 • Nowy właściciel TVN oznacza nowe kanały tematyczne

  Nie Fox, nie RTL, nie Time Warner, tylko szerszej nieznany w naszym kraju koncern Scripps Networks Interactive został większościowym udziałowcem TVN. Za prawie 53 proc. udziałów zapłacił około 2,4(...) wszystkim z kanału Travel Channel. Co czeka widzów TVN po zmianie właściciela?

 • Właściciel TVN zrywa umowę z Netfliksem. W USA sukces finansowy, w Polsce pogróżki z odebraniem koncesji

  Burton Jablin, dyrektor operacyjny Scripps Networks Interactive, do którego w Polsce należy TVN, zapowiedział, że koncern nie przedłuży kontraktu z Netfliksem.

 • Będzie więcej amerykańskich kanałów w Polsce?

  W pierwszych trzech dniach nadawania kanał HGTV, który zastąpił TVN Meteo Active, oglądało średnio 37,3 tys. widzów, co dało stacji 0,48 proc. udziału w rynku w grupie wiekowej 4+ i aż 0,58 proc. w grupie 16-49, najatrakcyjniejszej wśród reklamowców - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Wirtualnych Mediów. O takich słupkach w dniach 7-9 stycznia mogłoby pomarzyć wiele kanałów

 • Te kanały okazały się niewypałem?

  W maju br. aż 8 kanałów telewizyjnych miało tylko 0,01 proc. udziału w rynku. To Wellbeing Network, Sundance Channel, Orange Sport, NTL Radomsko, Muzo.tv, Motowizja, Mango 24 i Adventure. Czy naprawdę mają taką oglądalność? Jakie są jej przyczyny?

 • TVP będzie nadawać tylko jeden kanał?

  W 1952 roku Telewizja Polska nadała pierwszy ogólnokrajowy program telewizyjny i ten rok uznaje się za start TVP1. W 1970 roku powstał kanał TVP2, w 1992 roku TVP Polonia, w 1997 roku Tylko Muzyka (zlikwidowany rok później), w 2002 zaczął nadawanie TVP3 w swojej pierwszej odsłonie, w 2005 TVP Kultura, w 2006 TVP Sport, w 2007 pojawiły się TVP Historia i TVP Info, w 2008 TVP HD, w 2010 TVP Seriale, w 2013 TVP Rozrywka, natomiast w 2014 TVP ABC. Pod koniec 2016 roku prezes TVP Jacek Kurski...

 • Jakie kanały mogą zniknąć z rynku?

  Z końcem roku CBS Drama zakończy nadawanie na polskim rynku telewizyjnym. We wrześniu 2016 roku stacja miała 0,02 proc. udziału w rynku telewizyjnym (Nielsen Audience Measurement za Wirtualnymi Mediami). To tyle samo co udziały w rynku Adventure HD, Canal+ Discovery, Canal+ Seriale, Eleven i Orange Sport. Słabsze wyniki, bo 0,01 proc., ma tylko Mango 24, Motowizja, Muzo.tv, NTL, Nuta.TV, VH1 i Wellbeing. Które z nich mogą wkrótce zniknąć z rynku albo ich formuła może się zmienić?

 • Nowy kanał tematyczny grupy TVN- TVN CNBC Biznes rozpoczyna nadawanie w poniedziałek o 21.00 - poinformował Roman Młodkowski, dyrektor działu serwisów biznesowych TVN.

 • Grupa TVN rozważa uruchomienie w 2008 roku kolejnego nowego kanału tematycznego - lokalnego kanału informacyjnego skierowanego do mieszkańców Warszawy - wynika z nieoficjalnych informacji PAP, które potwierdził członek zarządu grupy.