• Informacje na temat:

  tychy inwestycje

Artykuły na temat: tychy inwestycje
 • ​Porozumienie płacowe w zakładzie General Motors w Tychach

  W najbliższych czterech latach wynagrodzenia pracowników tyskiego oddziału General Motors Manufacturing Poland, gdzie od 2018 r. mają być produkowane nowoczesne silniki, wzrosną o ok. 950 zł brutto - wynika z porozumienia, zawartego z pracodawcą przez działającą w firmie Solidarność.

 • Grupa PSA zainwestowała w fabrykę silników Opla w Tychach

  Fabryka Opel Manufacturing Poland w Tychach oficjalnie rozpoczęła wczoraj produkcję silników benzynowych PureTech, stosowanych w pojazdach Grupy PSA, której częścią jest Opel. Inwestycja kosztowała 250 mln euro. Zdolności produkcyjne zakładu sięgną 460 tys. silników rocznie.

 • PAIiIZ prognozuje wzrost wartości inwestycji zagranicznych w 2014 r.

  ...zakończyła 53 projekty o łącznej wartości 902,5 mln euro. Przedsiębiorcy obsługiwani przez Agencję zadeklarowali powstanie prawie 19 tys. miejsc pracy. Dominowały inwestycje w outsourcingowe centra(...) PAIiIZ. W pierwszym kwartale Agencja z powodzeniem zamknęła 17 projektów. Dominowały inwestycje przemysłowe z branży motoryzacyjnej, jak fabryka samochodów Volkswagena we Wrześni, fabryka...

 • Zyskowne inwestycje w nieruchomości to mit?

  Polacy uważają, że inwestycja w nieruchomości zawsze jest opłacalna, tymczasem dzisiejsze ceny mieszkań nadal są niższe niż w 2007 r. Zyski z najmu też wcale nie są duże. W długim okresie rentowność z najmu wynosi 3-3,5 proc., czyli niewiele więcej niż zyskowność bankowej lokaty.

 • Tysiąc nowych miejsc pracy w Fiacie

  O ponad tysiąc osób zwiększy docelowo zatrudnienie fabryka Fiata w Tychach, dzięki rozpoczynającej się produkcji nowego fiata 500 oraz planowanej na przyszły rok produkcji forda ka. Rekrutacja nowych pracowników jest już w toku - poinformowali przedstawiciele koncernu.

 • Majman: Włosi zainteresowani inwestycjami w Polsce na setki milionów euro

  Włoskie firmy są zainteresowane inwestycjami w Polsce o wartości milionów euro. W ciągu najbliższego roku w Polsce powinny pojawić się cztery duże włoskie inwestycje, w tym jedna z nich już w pierwszym kwartale przyszłego roku - mówi PAP szef Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych Sławomir Majman.

 • 3 inwestorów, 3 tys. miejsc pracy

  ...: działalność spedycyjna, organizacja zaopatrzenia klientów oraz dystrybucja produktów. Makita zatrudni na terenie strefy co najmniej 20 osób, inwestycje wyniosą co najmniej 20 mln zł. Na terenie podstrefy...

 • Koncern Nexteer Automotive rozpoczął w Tychach budowę nowego zakładu. Początkowo ma to być powierzchnia magazynowa, potem obiekt ma być wyposażany w maszyny i infrastrukturę do produkcji elektrycznych układów kierowniczych. Obok powstanie też minitor testowy.

 • Ulgi dla Fiata w zamian za nowe miejsca pracy

  Nowe miejsca pracy w zamian za ulgowe traktowanie - to warunek, jaki postawił Donald Tusk szefom tyskiej fabryki Fiata.

 • Maspex finalizuje inwestycje o łącznej wartości 500 milionów zł

  Największe inwestycje prowadzone są w zakładach w Lublinie, Łowiczu i Olsztynku oraz w zagranicznych oddziałach Maspeksu - na Węgrzech, w Rumunii i w Czechach.