• Informacje na temat:

  tychy plan miasta

Artykuły na temat: tychy plan miasta
 • Tysiąc nowych miejsc pracy w Fiacie

  O ponad tysiąc osób zwiększy docelowo zatrudnienie fabryka Fiata w Tychach, dzięki rozpoczynającej się produkcji nowego fiata 500 oraz planowanej na przyszły rok produkcji forda ka. Rekrutacja nowych pracowników jest już w toku - poinformowali przedstawiciele koncernu.

 • Unia dofinansuje 16 polskich projektów infrastrukturalnych

  Unia Europejska dofinansuje 16 polskich inwestycji infrastrukturalnych i transportowych kwotą 8 mld zł z Instrumentu Łącząc Europę (CEF) - poinformowano w komunikacie Ministerstwa Rozwoju.

 • Rozpoczynamy realizację programu Mieszkanie plus; dzisiaj uruchamiamy pilotaż w 17 miastach - powiedziała premier Beata Szydło w środę w Katowicach, inaugurując ten rządowy program budowy mieszkań.

 • Raport bieżący nr 29/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe TAURON Polska Energia S.A. ("Spółka”),...

 • Ile wynosi podatek od nieruchomości? Stawki rosną, wpływy też

  Podatek od nieruchomości stanowi największy podatkowy wpływ do budżetów gmin. Radni mają możliwość obniżenia maksymalnej stawki ustawowej, by np. rozkręcić działalność gospodarczą na swoim terenie.

 • Mieszkanie Plus: Gdzie rząd sypnie tanimi mieszkaniami?

  Rząd zainaugurował wczoraj Katowicach program Mieszkanie Plus. Samorządy podpisały 17 listów intencyjnych w sprawie Mieszkania Plus. To rozpoczyna program pilotażowy, w ramach którego ma powstać ponad 6 tysięcy lokali między innymi w Poznaniu, Katowicach i Radomiu.

 • E-dowody wywołują kontrowersje. Dwie koncepcje wprowadzenia, a każda spowoduje zamieszanie

  Do 2023 r. wymienione mają być wszystkie stare blankiety dowodów na nowe elektroniczne. Tyle, że w konsultacjach na te pomysły posypały się gromy.

 • Stadiony z kasą

  Sportowe sukcesy poprawiają powszechne nastroje oraz samoocenę ludzi. Zwiększają poczucie dumy narodowej. Krótko mówiąc: wpływają na jakość życia całych społeczeństw. Sport to także biznes rozumiany w kategoriach jak najbardziej dosłownych. Marek Rozkrut, główny ekonomista i partner w EY, dowodzi też, że przynosi inwestorom kolosalne dochody, ma wpływ na jakość życia lokalnych - i nie tylko lokalnych - grup społecznych. Oto z ligą francuską związanych jest bezpośrednio ponad dwadzieścia...

 • Jak deweloperzy oceniają program Mieszkanie Plus

  Czy w opinii deweloperów rządowy program Mieszkanie Plus będzie miał wpływ na rynek mieszkaniowy w naszym kraju? Czy spowoduje zmiany na rynku najmu? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.

 • PZFD: Lokale z programu Mieszkanie plus powinny zostać w majątku państwa

  Lokale, które powstaną w ramach programu Mieszkanie plus, powinny zostać majątkiem państwa - uważa Konrad Płochocki, dyrektor generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich.