• Informacje na temat:

  tygodnik wprost

Artykuły na temat: tygodnik wprost
 • "Wprost": Setka najbogatszych Polaków ma 142 mld zł

  Na pierwszym miejscu tegorocznej listy Wprost 100 najbogatszych Polaków znalazł się Michał Sołowow, za nim Zygmunt Solorz i rodzeństwo Kulczyków. Największy spadek wobec ubiegłorocznego zestawienia zaliczył Leszek Czarnecki - spadł o 15 pozycji na 22. miejsce. Polscy krezusi zgromadzili 142 mld zł.

 • W którą stronę skręci tygodnik "Wprost"?

  Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym tygodnika Wprost, zastąpi na tym stanowisku Sylwestra Latkowskiego - poinformował wydawca w poniedziałek. Wydawca zapewnia, że b. naczelny nadal będzie cieszyć się ochroną prawną, i że nie planuje zwolnień.

 • Związki zawodowe po nowemu. Jakie przywileje dla pracowników od 2019 roku

  ...upoważnionym do jej reprezentowania. O tym, jak będzie ona funkcjonować w praktyce, pisaliśmy szczegółowo we wczorajszym wydaniu tygodnika Kadry i Płace (DGP nr 2 z 3 stycznia 2019 r.). W tym kontekście istotne(...) zarobkową, tzn. nie ma przepisów pozwalających wprost zakwestionować status niepracownika jako uprawnionego do tworzenia lub przystąpienia do związku zawodowego. [...] 4.1.2019

 • 369 mln zł, czyli o 40 mln zł więcej niż przed rokiem, trzeba było mieć, żeby zadebiutować na tegorocznej liście 100 najbogatszych Polaków "Wprost". Drugi rok z rzędu tytuł najbogatszego Polaka przypadł Michałowi Sołowowowi - czytamy w poniedziałkowym wydaniu tygodnika.

 • Śmiercionośna praca

  ...awanse, a za kilka dni miała wyjechać do Londynu na praktykę zawodową. Dwa lata temu tygodnik "Wprost" opisał przykład polskiego karoshi. 36-letni szef marketingu w oddziale globalnego koncernu zmarł(...) Japonii, która kładzie nacisk na pracę i poświęcanie się dla dobra ogółu. Ale śmierć z przepracowania (chociaż nie jest określana wprost tym terminem) występuje również w krajach zachodnich należących...

 • Naczelny "Wprost" Tomasz Wróblewski czysty, zarzuty MON bezpodstawne

  Tomasz Wróblewski, redaktor naczelny Tygodnika Wprost, nie miał niezgodnych z dziennikarską etyką powiązań z PZL Mielec. Zarzuty resortu obrony nie mają podstaw.

 • Będzie kasacja od środowego wyroku Sądu Apelacyjnego w Warszawie, który nakazał wydawcy "Wprost" przeprosić Michała Tuska za sugestię popełnienia przez niego przestępstwa w aferze Amber Gold. Poinformował o tym w komunikacie wydawca tygodnika.

 • Rząd PiS szykuje zmiany w mediach

  MKiDN dostrzega konieczność wprowadzenia przepisów prawnych dotyczących koncentracji kapitału na rynku medialnym - napisał wicepremier minister kultury Piotr Gliński w odpowiedzi na interpelację poselską. Treść odpowiedzi cytuje na swych stronach internetowych tygodnik "Wprost".

 • Druga strona taśmy

  Ciekawe, że tak mało osób interesuje się dziennikarzami, którzy upublicznili rozmowy ministra Bartłomieja Sienkiewicza z prezesem NBP Markiem Belką. Ale czy na pewno mało osób?

 • 5 października br. URSUS S.A. został nagrodzony przez tygodnik "Wprost" tytułem Innowatora 2015 r. w sektorze przemysłu. Spółkę uznano za jeden z podmiotów najdynamiczniej rozwijających się w sektorze nowoczesnych technologii. URSUS posiada własne centrum B+R, gdzie prowadzi prace nad rozbudową oferty produktowej opartej na innowacyjnych rozwiązaniach, m.in. konstrukcją układu transmisji do