• Informacje na temat:

  ubezpieczenia direct

Artykuły na temat: ubezpieczenia direct
 • Komisja nadzoru Finansowego (KNF) uważa, że niektóre zagraniczne firmy ubezpieczeniowe – Proama i AXA Direct – sprzedają ubezpieczenia komunikacyjne OC po zbyt niskich cenach.

 • Liberty Direct zmienia nazwę na Liberty Ubezpieczenia. Nowa marka to kolejny krok w strategii biznesowej firmy, która zakłada większą dywersyfikację oferty oraz dalszy rozwój kanałów dystrybucji. Jednocześnie Liberty Ubezpieczenia wprowadza produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Przed urlopem przypominamy sobie o różnych ubezpieczeniach i kupujemy je naprędce. Jeśli czegoś... nie doczytamy, możemy nie dostać ani grosza za straty!

 • Ubezpieczenia samochodowe: Uwaga na "angliki"

  Ubezpieczenia samochodowe: Od soboty, 15 sierpnia 2015 roku, pojazdy przystosowana do ruchu lewostronnego mogą przejść badanie w stacji kontroli pojazdów, a potem uzyskać dowód rejestracyjny. OC tzw "anglików" może być jednak bardzo drogie.

 • Wyjeżdżam z mężem i znajomymi w drugiej połowie sierpnia na południe Europy. Wszystko sami zorganizowaliśmy. Zastanawiamy się, jaką kupić polisę turystyczną. Czy rzeczywiście jest niezbędna, skoro każdy będzie miał kartę ubezpieczenia zdrowotnego z NFZ? Anna z Zambrowa...

 • W Polsce ubezpieczonych jest dwie trzecie nieruchomości. To wciąż poniżej średniej europejskiej

  Coraz więcej Polaków decyduje się na ubezpieczenie mieszkania. Tylko towarzystwa ubezpieczeniowe direct sprzedały w ciągu trzech pierwszych kwartałów ubiegłego roku o blisko 15 proc. więcej takich polis. Obecnie ubezpieczonych jest dwie trzecie nieruchomości, na tle Europy to jednak wciąż niewiele.

 • ​PZU na zakupach. Teraz przejmuje za granicą

  W komunikacie podano, że zgoda została wydana pod warunkiem "dokonania sprzedaży przez PZU biznesu obejmującego ubezpieczenia auto casco oraz biznesu obejmującego ubezpieczenia mieszkań i domów na(...). W połowie września PZU podpisał umowę nabycia akcji działającego na rynku ubezpieczeń direct spółki Link4.

 • Średnie ceny OC wzrosły w porównaniu z poprzednim rokiem o 19 proc, a najtańsze OC 2016 oferują Liberty Ubezpieczenia, Benefia i AXA Direct. Z czego wynikają podwyżki i czy ubezpieczenia komunikacyjne będą wciąż drożeć? W pierwszym w 2016 roku raporcie o cenach ubezpieczenia OC sprawdziliśmy, które towarzystwa mają najtańsze ubezpieczenie samochodu i ile zapłacą kierowcy w poszczególnych miastach

 • Polisy i abonamenty tylko na rok

  ...efekt konstrukcji tego typu produktów, np. polis, w których przedmiotem ubezpieczenia jest pokrycie kosztów leczenia, a nie wystąpienie określonej jednostki chorobowej - mówi Xenia Kruszewska, prezes Zdrowie Direct, internetowej porównywarki polis zdrowotnych. Dodaje, że ten 12-miesięczny okres jest standardem także w tych krajach Europy, gdzie funkcjonuje podobny do naszego system opieki...

 • Firmy wprowadzały konsumentów w błąd. Sądy podzieliły opinie UOKiK

  Idea Bank, 4 Life Direct, Profi Credit Poland to firmy, których dotyczyły wyroki sądowe w sprawach decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Sądy podzieliły opinię UOKiK, że reklamy i informacje mogły wprowadzać klientów w błąd.