• Informacje na temat:

  ubezpieczenia dla firm

Artykuły na temat: ubezpieczenia dla firm
 • Na wypadki losowe nie mamy wpływu, ale możemy się zabezpieczyć przed ich skutkami. Jakie ubezpieczenia mamy do wyboru, podpowiada prawnik Przemysław Gronowski.

 • Liberty Direct zmienia nazwę na Liberty Ubezpieczenia. Nowa marka to kolejny krok w strategii biznesowej firmy, która zakłada większą dywersyfikację oferty oraz dalszy rozwój kanałów dystrybucji. Jednocześnie Liberty Ubezpieczenia wprowadza produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 • ...dla rowerzysty to koszt około 60-120 zł rocznie (te najtańsze mają bardzo niską kwotę OC). Mówimy tu o oddzielnych polisach, które oferuje niewiele firm ubezpieczeniowych – m.in. Proama, PZU, TU(...) leczenia i rehabilitacji; – odszkodowania za utracone w wyniku zdarzenia zarobki; – renty (jeśli w wyniku wypadku niemożliwa jest dalsza praca) a także renty rodzinnej (np. dla dzieci śmiertelnie...

 • Ubezpieczenia spersonalizowane dla kierowców

  Nowe technologie zmieniają drastycznie ofertę firm ubezpieczeniowych. Dzięki gromadzonym i przetwarzanym danym ubezpieczyciele będą mogli lepiej ocenić ryzyko podczas przygotowywania oferty dla(...) z internetem. Dla ubezpieczycieli najważniejsze będą te zamontowane w inteligentnych domach i samochodach.

 • ...klient biorący pożyczkę z firmy pożyczkowej, zawiera umowę kredytu konsumenckiego. A to oznacza, że przysługują mu różne uprawnienia. Wyjaśniamy więc, jakie powinności do spełnienia ma firma pożyczkowa. Podpowiadamy, co trzeba sprawdzić przed podpisaniem umowy o „chwilówkę”. Obowiązki firmy pożyczkowej ■Musi udzielić pełnej informacji o pożyczce przed podpisaniem umowy. Firma pożyczkowa ma...

 • Prywatne ubezpieczenia coraz częściej wspierają system ochrony zdrowia

  Ubezpieczenia są coraz ważniejsze dla gospodarki. Dają m.in. dostęp do leczenia 2 mln Polaków i ochraniają 1,7 bln zł majątku firm.

 • ...ubezpieczenia zdrowotnego, musimy złożyć wniosek o to w oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) właściwym dla naszego miejsca zamieszkania i podpisać stosowną umowę. Powinniśmy okazać dowód tożsamości(...)Żeby dalej móc pracować w swojej firmie, pani Natalia musiała zrezygnować z etatu i zgodzić się na umowę o dzieło. Straciła więc prawo do bezpłatnej państwowej opieki medycznej. Nie może...

 • Warto zadbać o ubezpieczenie na życie i zdrowie

  W pozyskaniu i utrzymaniu dobrych pracowników coraz większe znaczenie mają benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie ma życie i ubezpieczenie zdrowotne - mówi Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.

 • ...spieszmy się. Jeśli jakiś zapis jest dla nas niezrozumiały, poprośmy agenta o wyjaśnienie. Dokładnie zapoznajmy się z warunkami ubezpieczenia. Prześledźmy zdarzenia, które obejmuje polisa(...)}}--> W pakiecie taniej Polisa mieszkaniowa może kosztować nawet o 1/4 mniej, gdy wykupimy ją w tej samej firmie, która ubezpiecza nasz samochód. Skontaktujmy się więc z zakładem...

 • Systemy alarmowe a zniżki na ubezpieczenie mieszkania

  Ubezpieczenia budynków, obok ubezpieczeń komunikacyjnych należą do tych najpopularniejszych w Polsce. Polisa ubezpieczeniowa to jedna z możliwości ochrony przed stratami materialnymi wynikającymi z włamania do mieszkania i często powiązanej z tym kradzieży. Czy zawsze warto wykupić ubezpieczenie, jakie kwestie wpływają na wysokość składki oraz czy i w jaki sposób uzyskać zniżki?